YURISTGAMEINIGAMEID101

link.tl geçici

link tl reklam geçici

 İnternetten bulduğunuz kısaltılmış linkleri geçmek bir hayli uğraştırıcı, sıkıcı ve de sinir bozucu hal alabiliyor. Özellikle link.tl linklerini geçmek gerçekten sinir bozucu. Sayfaya girince bir sürü reklam virüsü, pop-up ve hala istediğin sayfaya ulaşamayıp reklamı kapatırken yanlışlıkla link.tl sayfasını kapatmak... Evet bir çoğunuza tanıdık gelmiştir bu durum. Link tl hilesi olsa da uğraşmasak der gibisiniz. Yazıyı okumaya devam edin sizler için bir şeyler yaptık.

 Bilgisayarda hadi neyse de telefonlarda bu linkler hala geçilemiyor. Telefonlarda adam akıllı çalışan bir reklam engelleyici halen yok gibi  bir şey. Bazen de bu sayfalarda telefon modelinizi ekranda gösterip sizde bir anlık korku yaratabilir. Kısmen korkmakta da haklısınız. Cihaz, tarayıcı bilgilerinizi birkaç kodla bu tip siteler çok rahat görebilir ama işin can sıkıcı boyutu: sizi bir yerlere abone yapıp hattınızdan onlarca lira para kesebiliyor bir anda. Bu durumla karşılaşmanızı istemem.

 Sizler için tüm bu sorunları çözen otomatik reklam geçici yaptık. Kısaltılmış link.tl linkinizi sayfadaki alana yazıyorsunuz ve hiçbir reklama maruz kalmadan geçilmiş haldeki linki size veriyor.

Link tl geçici nasıl çalışır ?

 Sayfanın ilk başına yerleştirdiğimiz alana geçmek istediğiniz linki resimdeki gibi yapıştırıp alttaki butona basın.İşlem 2 aşamadan oluşuyor. Benzer bir sayfa açılacak orayada linkinizi yazıp altındaki butona bastığınızda geçilmiş url yi size verecektir.