YURISTGAMEINIGAMEID101

instagram profil büyütme

instagram gizli profil görme

 İnstagram'da stalk yaparken veya ana hesabınızla takip isteği göndermek istemediğiniz zamanlarda mutlaka internette instagram gizli hesaba bakma konusunu araştırmışsınızdır. Zamanında banada lazım oldu :D bende araştırdım ve nasıl yapılacağını, öğrendiklerimi bu yazıda aktaracağım.

 Öncelikle hedef kişinin profil resminden başlayalım. Kullanıcı adını bilmediğiniz birinin instagramını isimden bulmaya çalışıyorsanız daha çok işinizi görecektir. İnstagram'a uygulamadan da girseniz bilgisayardan da normal şartlarda hiç bir şekilde o profil fotoğrafının tam boyutlu halini göremiyorsunuz. O yuvarlak resim orda size bakarken siz ona acaba bu mu diyorsunuz ya da tam halini gerçekten görmek istiyorsunuz. Durun bu konu onun için yazıldı.

instagram hile var mı ?

 Gizli profile girmek, bir şekilde fotoğraflarına bakmak, takip etmek istiyorsunuz. Bunun için gerçekten instagram hile var mı ? Biraz düşünelim eğer hile varsa kullanıcının hesabını ele geçirmesek bile fotoğraflarını görebilir miyiz ? instagram hack şuan için yok arkadaşlar, arada bazı güvenlik açıkları sayesinde yeni methodlar ortaya çıkabiliyor ama gizli hesabın tüm fotoğraflarına onu takip etmeden dolayısıyla onun bizim takip isteğimizi onaylamadan görmek şuan için mümkün değil. Eskiden (instagram'ın ilk yıllarında) varmış bu açık o zaman gerçektende gizli hesabın fotoğraflarına ulaşabiliyorduk. Peki şuan ne yapabiliriz elimizde çalışan yöntem ne var ?

instagram profil resmi büyütme

 Sayfanın ilk başında bununla ilgili bir alan bıraktık. Oradan profil fotoğrafını orijinal haliyle görmek istediğiniz kullanıcı adını yazıp alttaki "görüntüle" butonuna bastığınızda resmin linkini size veren bir script hazırladık. Bunu gizli hesaplar içinde kullanabilirsiniz. Sorunsuz çalışıyor.instagram profiline en çok bakanlar

instagram profilime bakanları görebilir miyim ? Böyle bir site, uygulama var mı ? Arkadaşlar bununla ilgili internette bir çok yazı, video var ama hepsi yalan dolan. Haber siteleri bile bu konu hakkında yazıp en sonda böyle bir servis bulunmuyor yazıp konuyu bitiriyorlar. Boşuna aramayın, vaktinizi harcamayın bu konuya. Facebook için var bu özellik ama instagram için hiç olmadı.