YURISTGAMEINIGAMEID101

iptv m3u kanal listesi bedava indir

Bedava iptv

Bedava iptv linkleri sayesinde internetten donmadan şifreli, şifresiz bütün tv kanallarını izleyebilirsiniz. Türksat 4A uydusunda bulunan yerli kanallar dışında diğer ülkerin uydularının tv kanallarınıda iptv sayesinde izleyebilirsiniz. Yerli yabancı tüm içerikler iptv teknolojisi sayesinde internete erişebileceğiniz bir cihaz ile istedğiniz her yerden izleyin. Cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan Smart/android tvden ip tv izlemeniz için bu servisi çalıştıracak bazı proğram/uygulamalar bulunmakta. Bunlar üzerinden iptv m3u linklerini açıp dilediğiniz kanalı seçip oynatabilirsiniz.

Bilgisayar ve telefon için ben VLC uygulamasını kullanıyorum. VLC sevdiğim bir uygulamadır film, video izlemek için daha öncesinde bilgisayarıma zaten kurmuştum. IPTV izlemek içinde bunu kullanıyorum. Konu içinde vereceğim site sayesinde aldığınız linkide vlc uygulamasıyla açabilirsiniz buna uygun site vereceğim...

Bedava iptv linkleri

İnternetten kısa bir araştırmayla bedava paylaşılan iptv linklerine ulaşmak mümkün. Bunlar cracklenmiş hesap ya da bedava iptv test için verilmiş kısa süre çalışan linkler oluyor ve dün indirdiğiniz çalışan linki birkaç gün sonra kullanamayabiliyorsunuz. Artık çalışmaz oluyor.
Tekrar başa dönüp bedava çalışan link arayıp çıkan sitelerden çalışıp çalışmadığı belli olmayan linkleri bir umut deneyip gün sonunda çalışan bir link bulmanız mümkün. Bir zevksiz yanıda bu linklerin belkide aynı anda çok fazla kişi girmesi sebebiyle donması, kasması veya görüntü kalitesinin düşük olması. Ahh senaryo başa mı dönecek yeniden mi link arayacaksınız ?
Neyseki hicparaverme sitesindesiniz ve her konunun en iyisini bedavaya almayı öğreneceksiniz!

Bir önceki bedava iptv veren siteler konumuzda sizlere 30 gün boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz iptv hesabı veren bir siteyi tanıtmıştık. O siteden aldığınız hesabı VLC proğramı açmıyordu iptv nin kendine has proğramları mevut onlar üzerinden giriş yapıp izleyebiliyordunuz. Yapamayan ve bilgisayarı olmayan bazı arkadaşlar mavcut onlar için hazırladım birazda bu yazıyı.
 

Şimdi öncelikle bedava iptv alma sitemize gidelim.
  • Link: Tıkla git
  • Sayfada ülke bayrakları var oradan TR'yi seçin.
  • Açılan sayfada "FREE DOWNLOAD FILE" butonuna basın.
  • Robot doğrulamayı yapın.
  • "Dowload" tuşuna basın.
  • Biraz bekledikten sonra "Download Now" tuşuna basın ve linkiniz hazır.

Kişiye özel üretilen linkizi kopyalayıp VLC player ya da istediğiniz iptv playerda açıp izlemeye başlayabilirsiniz. VLC proğramı ile linki açabilirsiniz ben denedim sorunsuz çalışıyor.
24 saatte bir ya da kanallar açılmaz olduğunda yeni link almak için yine bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. Her gün yeni link alabilirsiniz ücretsizdir.

Yazar hakkında

Önerilen yazı