YURISTGAMEINIGAMEID101

youtube 4000 saat izlenme nasıl yapılır ?


Youtube 1000 abone 4000 izlenme

 Bildiğiniz gibi Youtube bir kanalın para kazanma özelliğini açabilmesi için en az 1.000 abone ve son 12 ayda kanalının toplam 4.000 saat izlenme alması gerektiği limitini getirdi. Kullanıcılar abone sayısını tamamlamış olsa bile 4000 saat izlenme almadan yine kanalın para kazanma özelliğini açamaz. Hatta benim kanalımda da abone sayısı fazlasıyla tamamlanmış olduğu halde toplam 4000 saat izlenim olmadığı için para kazanma özelliği devre dışı bırakıldı.

4000 saati doldur gel, kanalını yeniden inceleyelim, tekrar para kazanma özelliğini aktif ederiz diyor ama bu süreç oldukça uzun ve zahmetli. Bunun için bazı arayışlara girdim. Bazı karşılıklı abone olma, izlenme kasma siteleri mevcuttu onları buldum ve denedim. İlk başta eklediğim videolara oradan izlenmeye kasmaya çalıştım. Evet videonun izlenme sayısı her sayfayı yenilediğimde hızlıca artıyordu. Her şey tamam gibiydi ama youtube bunu yemedi. Yemezde. 2-3 gün sonunda gelen izlenmeler silindi. Analytics sayfasında saat artmadı. Olan giden vakit kaybım ve kanalımın spam'a girme tehlikesiydi.

4000 saat izlenme nasıl yapılır ?


Bir şekilde videonuza izlenme çekiyorsunuz ve bedavaya yapıyorum para vermeye ne gerek var mı diyorsunuz ? Eğer youtube gelen görüntülenmeleri siliyorsa kanalınıza iyilik değil kötülük yapıyorsunuz!

Youtube videonuza gelen izlenmelerin;
- Hangi siteden
- Hangi IP adresinde
- Cihaz özelliklerinden
- Sayfanızda ne yaptığını
- Videoyu ne kadar süre izlediğini
- Herhangi bir mouse hareki yapmış mı, videoyu izleyip kapatmış mı
- Sizin videonuzu izledikten sonra hangi işlemleri yaptığını
Hepsini toplar, kendi algoritmasında inceler, süzer ve gerekli işlemi uygular. Bu yukarıda verdiğim bilgilerin hep aynı şekilde tekrarıyla videonuza izlenme geliyorsa. Youtube buna izin vermez, ilk başta izlenmeleri/aboneleri siler. Israrla tekrar ettiğinizi "spam" nedeniyle kapatır. Tekrar geri açmanızda mümkün olmaz çünkü politika ihlalidir bu.

Birde siz bunu kendiniz, kendi kanalınıza yapıyorsunuz. Aynı yöntemle tek siteden bir sürü kişi kanalına izlenme/abone çekmeye çalıştığında bu sefer Youtube direkt siteyi kara listeye alıyor ve o siteden gelen her şeyi spam niteliğinde algılıyor.

Karşılıklık değişim/traffic exchange siteleriyle bu iş olmaz. Ya sağlam bir yazılımcı olacaksınız ve kendi yanıltma algoritmanızı kendiniz yazacaksınız ve bunu az kişiyle paylaşacaksınız ya da bu işi profesyonelce yapan kişilere/sitelere yaptıracaksınız.

Youtube 4000 saat izlenme 

500takipci youtube 4000 saat hizmeti için kendi yazılımını ve datasını kurmuş profesyonel bir sitedir.
Site üzerinden dilediğiniz youtube hizmetini satın alıp arkanıza yaslanarak kanalın yükselişini keyifle izleyebilirsiniz. Herhangi bir spam tehlikesi yaratmaz. Silinme, düşme olmaz. Videolarınız anahtar kelimelerinizde hızla yükselir.

Uygun fiyatlarıyla tavsiye edebileceğim harika youtube smm panelidir kendisi. Youtube'a yeni başladıysanız boşuna aylarınızı para kazanmayı açmak için harcamayın. Para kazanma özelliği açık kanal ile hemen para kazanmaya başlayın. Youtube da kitle kasma, yükselme hedefiniz varsa paranızı zamana çevirin.Yazar hakkında

Önerilen yazı

1 yorum: