YURISTGAMEINIGAMEID101

Kaspersky Total Security 2020 key - kaspersky free


Kaspersky Total Security 2020 bedava lisans key

Profesyonel proğramların gerçek kampanyalar ile paylaştıkları lisans anahtarlarını sizlerle paylşamaya devam ediyorum. Biraz antivirüs proğramlarına ağırlık vereceğim. O yöndeki proğramların yasal lisans kampanyalarını paylaşacağım. Yoğun ilgi var gördüğüm kadarıyla. Her ülkeden birilerine faydamız dokunuyor ne mutlu bize.
Yabancı arkadaşlar canımsınız. Nasıl destek vereceğinizi en iyi siz biliyorsunuz bir şey dememize gerek kalmıyor sağolun.

Neyse ülkemin vatandaşı da yararlanabilir tabi. Bu profesyonel proğramların çoğu yabancı ülkelerden özellikle amerika ve rusya'dan çıkma. O yüzden onların alım gücüyle ve kendi para birimleriyle doğru orantılı oldukları için bizler için biraz kullanmak pahalı geliyor. Bu tür kampanyalar ile hem hiç para vermeden bedava profeyonel antivirüs proğramları kullanıyorum hem de deneyimlemiş oluyorum. Bir çok antivirüs proğramı denedim. Sistemimde öyle çok üst düzey değil orta segment bir PC o yüzden bilgisayarı kastıran antivirüsleri ve bir işe yaramayan gereksiz yer kaplayan proğramları bolca denedim diyebilirim. Bunca süre boyunca cidden bazı proğramların kullanıcı yorumlarında okuduklarımın ne kadar doğru olduğuna kanaat geldim. Cidden var öyle proğramlar arkadaşlar.

Bedava diye virüslere çalışan mı dersiniz,virüs olduğunu bile bile indirip bakalım anti bulacak mı diye bir umut bekleyip var olsun dosyayı çalıştırana kadar aha virüs buldum demeyen, bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra artık cpu mu olur disk kullanımı mı olur %99 dan aşağı inmeyen görev yöneticisinde gözükmeyen bir cisimciği inatla bulup silmiyen proğramlar ah ah...

Ha birde crackci arkadaşlar var :D "Antivirüs proğramlarını antivirüsü kapatıp dosya içeriğini değiştirmek" yani şu cümleyi birkaç kez okuyup kendiniz karar verin. Ondan sonra benim bilgisayarım temiz, virüs bulmuyor. Bulmaz tabi efenim :)


Bakalım bugün hangi antivürüs proğramının lisansını sizlere sunmuşum... (Başlıkta yazıyordu dimi tüh)

Kaspersky Total security license key


İndirme linki: Tıkla git

PC, Mac & Android
Kaspersky ücretsiz 3 aylık lisans kod: B3DFM-Q3KGA-UP7WG-X5SQ6


Kaspersky Total Security 2020 lisans kodu olup diğer kaspersky ürünleriyle karıştırıp olmuyor/çalışmıyor demeyin. Bilgisayarınızda zaten kurulu ise hatırlatayım: android cihazlarınız içinde sürümü mevcut onlar içinde indirip kullanabilirsiniz. 3 ay denemek için güzel süre.

Kaspersky total security nedir ?

 Kaspersky firmasının güncel olarak en üst koruma özelliklerini, tüm güvenliği bir arada sunan güvenlik yazılımı. Şimdi denemeniz için 3 ay bedava

Kaspersky Total Security vs Internet Security vs Antivirus

 Şekilli isimler, beyin yakan çeşit fazlalığı bir tutamda yabancı havalı kelime. Bunu genel söyledim ama cidden giriyorsun bir antivirüs sitesine bir sürü sürüm var hangisi ne için ? Internet security olunca bilgisayardaki proğramları taramıyor mu ? Antivirüs tek başına yeterli midir ?

Sırayla gidelim. Kaspersky antivirüs bir bilgisayar için yeterli düzeyde koruma sunan gerçek anlamda virüsleri bulan, onları silen, bilgisarınızı zararlı yazılımlardan koruyan versiyon hepimizin diline pelesenk olmuş antivirüs dediğimizde aklıma gelen yapmasını beklediğimiz her şeyi temelde yapan sürüm.
Kendi sitesinde "temel antivirüs: Virüsleri ve kripto para birimi madenciliği kötü amaçlı yazılımlarını engeller" ibaresi bulunuyor.

Kaspersky Internet Security virüsleri korudu onlar tamam sırada virüslerin bulaşabileceği siteleri engelleyen, internet gezintinizi güven altında tutan ve gizliliğinizi koruyan + özellikleri bulunan sürüm.
Kendi sitesinde "PC, Mac ve mobil cihazlarda gizliliğinizi ve paranızı koruyan gelişmiş güvenlik ve antivirüs paketi" ibaresi bulunuyor.

Kaspersky Total Security total işte yani daha ne desin adamlar o öncekinin ikisinide birleştirdik ufak + özellikler koyduk en üst paketimiz bu. Üst düzey korunmak için bunu alın. En pahalısı tabiki en iyisidir basın parayı diyor :D Tavsiyem deneme sürümü bittikten sonra kaspersky ile yolunuza devam etmeye karar verdiyseniz Internet Security her şeyinize yeter. Ha şirketiniz vardır verileriniz güvenlidir para 2.plandadır tabi en üst paketide alabilirsiniz ama kişisel kullanım için gereksiz. F/p olanı internet security beni dinleyin siz.
Kaynak: kaspersky.com.tr 

Bu lisansları vergi levhası olan şirketlerde rahatlıkla kullanabilir!

Tamamen yasal, çeşitli kampanyalar ile daha çok kullanıcıya ulaşmak için düzenlenen promosyonlar ile firmalar tarafından verildiği için kullanmanızda herhangi bir sakınca yok.
Sitemizde paylaşılan tüm lisanslar her türlü kurumda kullanabileceğiniz tamamen yasal lisanslar.

Aradığınızı bulamadınız mı? Diğer popüler antivirüs proğramları için yasal kampanyalara ve lisans kodlarına ilgili kategorimizden ulaşabilir karmaşadan kurtulabilirsiniz. İlgili link: Antivirüs proğramları

Yazar hakkında

Önerilen yazı