YURISTGAMEINIGAMEID101

Turkcell 6+3 GB 750 DK 250 SMS 39 TL (Faturalı)

Turkcell Genç fırsat paketleri

Turkcell gençlere özel hazırladığı uygun fiyalı tarifeleriyle kaliteyi uyguna almak mümkün. Sizin için interneti bol, konuşması bol paketleri derledik.

Tarife Faturalıya özeldir!

Paket adı: GNÇ Fırsat Midi
Geçiş yapmak için: GNCFIRSATMIDI yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz (kampanya linki konu altında mevcut).

İptal etmek için ise: Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIKGNC yazıp 2200'a göndererek iptal edebilirsiniz.

GNÇ Fırsat Midi Tarife içeriğinde neler var ?

 6 GB her yöne internet, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB internet, her yöne 1000 DK konuşma, her yöne 100 SMS bulunmakta.
Uygulamalarda geçerli özellikler: 5 GB BiP’te geçerli internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet içerir

Not: İlk ay 10 GB hediye internet veriliyor. 

 

Kampanyadan kimler yararlanabilir ?

 07.08.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde yeni hat alımı, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek gelen, 25 yaş ve altındaki müşteriler faydalanabilir. 
25 yaşından büyükseniz sizle aynı soy isime sahip bir akrabanızı referans olarak gösterip yine kendi üzerinize olacak şekilde geçiş yapabilirsiniz sıkıntı olmaz.


Detaylı bilgi ve sıkça sorulan sorular için kampanya sayfası: https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-midiYazar hakkında

Önerilen yazı