YURISTGAMEINIGAMEID101

Turkcell 15 GB 1000 DK 100 SMS 65 TL (Faturalı)


Turkcell 15 gb internetli tarife 65 TL

 Turkcell bildiğiniz gibi pahalı bir operatör. Bazıları bulunduğu yerde başka operatör çekmediği için istese de operatör değiştiremiyor bazılarıysa müdavimi babasının oğlu sanırım değiştirmiyorlar.  Turkcell kullanıp vazgeçemeyen arkadaşlar için turkcell'i en uygun fiyata kullanmanızı sağlayacak tarifeleri, kampanyaları bulup sizlerle paylaşıyorum, paylaşmaya devam edeceğim. Paranızı bilinçli harcayın, hele şuanki ülke ekonomisinde tasarruftan başka yapacak bir şey yok gibi gözüküyor.

 Para sizin karışamam ama Turkcell bile kaç kez el değiştirdi. Siz neden değiştirmiyorsunuz? Diğer operatörlere de şans verin. İllaki faturalıya geçmek zorunda değilsiniz faturasıza geçin deneyin beğenmezseniz sadece 1 ay sonra geri dönebilirsiniz. 15-20 yıldır turkcell kullanıyorum, ilk çıktığından beri turkcell kullanıyorum diyenleri anlayamıyorum. Onlar siz uzun süredir onları kullanıyorsunuz diye size özel fiyat teklif etmiyorlar. Ama diğer operatörler sizi ellerinde tutmak için en uygun fiyatı sunmaya çalışıyorlar. Özel teklif sunuyorlar taahhütünüz bitmeye az kalınca devam etmeniz için. Bence bulunduğunuz yerlerde diğer operatörler çekiyorsa turkcell' e bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Sizi orada tutan nedir? Hiç bir şey. Sadece uğraşmak istememeniz olabilir ya da cahillik.

 
Paket adı: Lifecell Sarı Günler plus+
Geçiş yapmak için: LIFECELLSARIGUNLERPLUS yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik oluşturabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden (bu kısma yazının devamında değineceğim), Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz .

İptal etmek için ise: Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL SARIGUNLERPLUS yazıp 2200'a göndererek iptal edebilirsiniz.

Lifecell Sarı Günler plus+ Paket içeriğinde neler var ?


 15 GB internet, her yöne 1000 DK konuşma, her yöne 100 SMS bulunmakta.
Uygulamalarda geçerli özellikler: Bip'ten Bip'e sınırsız görüşme ve 1000 BiP dakikası bulunuyor.

Not: İlk ay internetiniz 35 GB olarak yükleniyor.


Kampanyadan kimler yararlanabilir ?

- Son 90 gün içerisinde Turkcell'e numara taşıma yaparak gelen aboneler ya da faturasızdan faturalı turcell'e geçen aboneler yararlanabilir.

- Mevcutta eski bir abone olsanız bile telefonunuza bu paketle ilgili bilgilendirme mesajı geldiyse tarifeye geçmek için uygunsunuz demektir.

- Müşteri hizmetlerinizi arayarak paketin ismini söyleyin ve geçmek istediğinizi belirtin kontrol etsinler. Eski abonelerden de bu yöntemle geçiş yapabilen oldu.Mevcutta eski aboneyseniz ve geçiş yapmak için gereksinimleri karşılıyormusnuz kendiniz bakabilmek için aşağıdaki kriterlerden birini karşılamanız gerekmekte (Genel olarak tarifenizde çok internet kullanan biriyseniz sizin için geçerli olabilir).

Kampanyadan aşağıdaki kriter setinden herhangi birinde yer alan, Turkcell Faturalı bireysel ses hattı aboneleri de faydalanabilirler:


· Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler.

· Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler.

· Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler. 

Detaylı bilgi ve sıkça sorulan sorular için kampanya sayfası: https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/lifecell-sari-gunler-plus
Yazar hakkında

Önerilen yazı