YURISTGAMEINIGAMEID101

Bedava sanal numara alma 2019 güncel

Bedava sanal numara

Hiç para vermeden sanal numara alın, dilediğiniz serviste numaranızı onaylayın! 

İnternetten alabileceğiniz ücretsiz sanal numara ile neler yapabilirsiniz?

- Whatasapp için birden fazla numaranız olur.
- Reklam için kullanabilirsiniz (spam ile)
- Kendi numaranızla yazmaktan çekindiğiniz birine bu numara ile yazıp nabız yoklayabilirsiniz.
- Gruplara bu numaralar ile katılıp gerçek kimliğinizi gizli tutabilirsiniz.

Bu konumda ağırlıklı olarak whatsapp uygulamasında kullanabileceğiniz çalışan sanal numara veren uygulamalar üzerinde duracağım çünkü bu konuda yoğun bir istek olduğunu gördüm sizlere kanıtlı yardımcı olayım istedim. Güncel, kendim deneyip paylaşıyorum ve youtube kanalımızın yeni sezonuna özel konuyu video ile destekleyeceğim!

Whatsapp sanal numara alma 2019

 Ücretsiz sanal numara almak için kullanacağımız ilk uygulamanın ismi 2ndline, bu uygulama ile şuan güncel olarak whatsapp numarası alınabiliyor. Dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar var. Aşağıdaki adımları inceleyip doğru olarak uygularsanız sizlerde sorunsuz numaranızı alabilirsiniz. Yazının tamamını okumadan uygulamanın ismini görünce ben bunu denedim olmadı yalan söyleme, insanları kandırıyorsun gibi ithamlarda bulunan önyargılı kişiler var. Size içerik yok konumdan hızlıca çıkabilirsiniz!

 - Linkten dosyasıyı indirin:  2ndline indir 
virustotal'e bakmak isteyenler için: virustotal link
- İndirdiğiniz apk dosyasını cihazınıza kurun (ilk defa apk dosyası yüklüyorsanız BİLİNMEYEN KAYNAKLARA İZİN VER diyin.)
- Şimdi whatsapp business yükleyin google playden. Link: Whatsapp Business
Normal whatsapp'a dokunmayın alacağınız sanal numarayı bunda kullanın.
- 2ndline uygulamasını açın ve SIGN UP bölümünden kayıt olun. 
Gerçek mail adresinizi girmeyebilirsiniz, temp-mail gibi sitelerden alabileceğiniz geçici mail adresleri ilede kayıt olabilirsiniz ya da gmail dot method, yandex+1 method yapabilirsiniz.
- CREATE ACCOUNT dedikten sonra google robot doğrulaması isteyebilir onuda geçin. Karşınıza PHONE NUMBER SELECTİON ekranı geldiğinde alttan  "Change area code" bölümüne tıklayın ve oraya 365 yazın (365 ile hiç olmazsa 343 deneyebilirsiniz). Böylece +1 350 ile devam eden bir numara listesi sunacak size. Bu ekranda uygulamayı aşağı alın ve Whatsapp business uygulamasına girin. Telefon numarası girme ekranında 2ndline a son uygulamalardan dönüp listedeki numaraları whatsappda deneyin. Bu numara yasaklı hatası alırsanız iptal edip 2ndline uygulamasından listedeki diğer numaraları sırayla deneyip yasaklı olmayan bir numara geldiğinde devam et deyip whatsappda doğrulama kodu göndermesine geçin ve o numarayı artık 2ndline uygulamasında seçip numaranızı alın.
- Doğrulama kodu ilk seferde gelmezse 2.kez isteme süresi kısaysa tekrar gönder diyip deneyin. Hala gelmiyorsa beni ara ile doğrulamayı seçin. 2ndline uygulamasından bir arama alacaksınız whatsapp doğrulama için arayacak. Korkmayın sizden herhangi bir para gitmez gelen arama olduğu için.

  video gelecek, bir aksaklık oldukayıt yaparken halledicem.

 Diğer yabancı numara alma uygulamamıza geçelim.

SafeUM uygulaması ile +371 ile başlayan bedava yabancı numara alabilir. Whatsapp ve daha birçok yerde ücretsiz numara onay yapabilirsiniz.

Nasıl kullanılır ?
- SafeUM indir
- Kayıt ol
- Ayarlar bölümüne tıklayın ücretsiz yabancı numaranızı göreceksiniz.

Sanal numara ile whatsapp kullanmak için yukarıda paylaştığım Whatsapp business uygulamasını veya aleternatif Whatsapp+ gibi uygulamarı kullanmanızı öneririm. Böylece numaranız hemen ban yemez. 1 aydan fazla süre kullanabilirsiniz dediklerimi kullanırsanız.Whatsapp fake numara almayan kalmayacak!
Sizler için hepsini tek tek deneyip çalışanları konuma ekliyorum ama hadi hala bulamadınız çalışan uygulama diğer uygulamaları denediniz mi? Ben yazamaya devam edeceğim bence sizde bir deneyin.

uygulama ismi: Sky phone
- Skyphone +66 alan kodlu numara veriyor. Tayland numarası.
- Bu uygulamanın kullanımı alttaki videodan öğrenebilirsiniz arkadaşımız güzel anlatmış kafanızda soru işareti kalacağını sanmıyorum.


Tasarım olarak 2ndline a benzeyen ama 2ndline ile olumsuz sonuç alanlara play store'da bulunmayan bir uygulama vereceğim. Artık bu uygulama ile sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.
- Linkten uygulamayı indirin: Tıkla git
- Cihazınıza yüklemeyi gerçekleştirin. 
- Uygulamayı açın ve kayıt olun ve gerekli izinleri verin.
- Geri kalanı basit zaten numaranızı seçin ve whatsappda yasaklı mı deneyin, sorun çıkmaz onay kodu gönderildi derse numarayı seçin ve doğrulamanızı gerçekleştirin.
 

Hala whatsapp için çalışan fake numara alma uygulaması bulamadınız mı? Yoksa daha üsttekileri denemediniz mi?  Almayan, öğrenmeyen kalmasın.

Uygulama ismi: Drugi number
Uygulamanın dili farklı (Poland) ama işimizi gördükten sonra dil sorun değil, zaten sürekli kulllanmayacağız. Numaramızı aldıktan sonra sileriz.  
- Kayıt olmak yok. temp-mail sistemi gibi size bir numara veriyor ve 8 dakika boyunca o numarayı kullanabiliyorsunuz. Numara yasaklanmışsa hemen numara değiştirebiliyorsunuz 8 dakika beklemenize gerek yok nu konuda.
- Bu uygulama ile +48 alan kodlu numara alabiliyoruz.

Eskilerden kim kaldı...
Talkatone
Talkatone ile ücretsiz sanal numaranızı kolay bir şekilde alabilirsiniz.
- Cihazınıza uygulamayı yükleyin ve açın.
- Uygulama ülkenizde kullanılamıyor hatası alırsanız VPN ile (kanada seçebilirsiniz bağlanacağınız ülkeyi) tekrar girip kayıt ekranına geçin!
- Sign Up diyin. "Don't have a mobile number?" diyin. Artık mail adresi ile kayıt olabilirsiniz.
Mail adresinize doğrulama kodu gönderecek ona göre sallama mail girmeyin.
- Mail adresinize gelen kodu girdikten sonra size hemen bir numara belirleyecek. Dilerseniz onu "a different one" yazısına tıklayarak farklı numara yazıp ilk 3 haneyi değiştirebilirsiniz. Örneğin; 650 yazıp ilerlerseniz farklı numaralar listeleyecektir sizlere. Yine burdan beğendiğiniz numarayı seçebilirsiniz.
 

Oda yetmez bir başka ücretsiz numara alma uygulaması sunalım sizlere..Uygulama ismi: Virtual SIM
Virtual SIM ile Whatsapp hesabı için numara alabilirsiniz.
- Üstteki linkten indirip, kayıt olun. 
- Ücretsiz numaranızı görmek için Telefon bölümünde "Caller id" bölümüne bakabilirsiniz.  Uygulama +44 alan kodlu (Ingiltere) numara vermektedir


Sıradaki...
Uygulama ismi: iPlum
Bu uygulama ile yine +1 alan kodlu numara alabilirsiniz. Ücretsiz ve Ücretli kullanıma açıktır.IOS kullanlar içinde son olarak bir uygulama vereyim boş çıkmasınlar konudan.
Uygulama ismi: Burner
Burner ile aynı şekilde sahte telefon numaraları yaratarak bu numaraları üstte saydığım şekillerde ya da daha farklı ihtiyacınız varsa orada rahatlıkla kullanabileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır.

Haberler:
Bir sonraki fake numara alma konumda sizlere: sadece size özel tanımlanan daha önce başkasının kullanmadığı bedava yabancı numara almayı anlatacağım. Normalde ücretli olarak satılır ama ben size hiç para vermeden nasıl alabileceğinizi detaylı anlatacağım. Sadece whatsapp için değil istediğiniz sitede, sosyal medya uygulamasında onay için kullanabileceksiniz. Bir ipucu vereyim: ücretli sms onay sitelerinde bedava kredi almayı göstereceğim.

Yazar hakkında

Önerilen yazı