YURISTGAMEINIGAMEID101

Youtube 4000 saat kasmaYoutube para kazanma açma

Youtube'un yeni getirdiği kurallar ile artık kanalınız 4000 saat izlenme ve 1000 aboneye sahip değilse para kazanmanızı durduruyor ya da yeni bir kanal iseniz önce bu adımları tamamlamanızı istiyor. Youtube'un bu kuralı etkisini yeterince göstermiş olacak ki küçük kanal sahipleri büyük bir arayış içinde. Nasıl 4000 saat izlenmeye ulaşacağını düşünüyor, bunun için çeşitli yöntemlere başvuruyor.

Nasıl izlenme arttırırız ? 

Arkadaşlar youtube izlenme arttırmak için çeşitli proğramlar, siteler vardı ama bunların çoğunu artık youtube anlıyor ve engelliyor. Youtube izlenme arttırma proğramları genelde proxy kullanarak videonuzu oynatır ve sayfada belli bir süre kaldıktan sonra yeni proxy ile işleme devam eder. Ancak bu mantıkla çalışan botlar, proğramlar artık işlemiyor. İzlenmeniz artsa bile youtube 1-2 gün sonra silebilir. Eğer sonradan anlayıp bu şekilde silerse buda kanalınız için hiç iyi değil. Youtube, kanalınızı kapatabilir. Sorunsuz izlenme arttırmak için videonuzu gerçek kişilerin izlediğine youtube'un inanması lazım. Bunuda bize sağlayan yeni, çeşitli siteler mevcut. Bu yazımızda onları inceleyeceğiz.

Site 1:

- takipkazan.net

 

Jeton karşılığında tüm üyeler birbirlerinin gönderilerini beğenir, abone olur, twitter takipçisi olur, web sitelerini ziyaret eder veya youtube videolarını izletir. Her üye kendi sayfası için bir Jeton belirler,
diğer üyeler sayfayı beğendikleri zaman o kadar Jeton kazanır.
Kazandığınız jetonlarlada kendi sayfanızı ekler siz jeton dağıtırsınız. 

YouTube Abone: Abone sayınızı arttırmak için kullanabilirsiniz ama bu abonelerden fayda beklemeyin. Kullanmadıkları gmail hesaplarıyla abone olurlar genelde. Yani daha sonra abone olduğum kanallara bakayım belki izlerim demezler.

YouTube Video izlenmesi: (000 Bin Saati geçmek isteyenler için %100 Gerçek izleyici kitlesi. Youtube büyük ihtimal sayar izlenmeleri. Site yeni olduğu için bot izlenme sayıp silmez.

YouTube Beğeni: Beğenileriniz sorunsuz gelir. Beğeni işlerinde genelde pek sıkıntı (sonradan silinme durumu) çıkmıyor.

YouTube Yorum: Videolarınıza yorum attırarak üst sıralara çıkabilirsiniz. Ama gelen yorumları arada kontrol edin. Bu kanal bot, yorumlar fake v.s gibi yorum atanlar çıkabiliyor arada.

Diğer platformlar:

Link Kısaltma: Kısaltılmış linklerinizi (örn: bc.vc - tr.link) burada paylaşarak sitedeki puanınızı dolaylı yöntemle gerçek paraya çevirebilirsiniz.
Web Site Hit: Sitenize organik gerçek kullanıcılar sayesinde sitenize hit çekebilirsiniz ama tavsiyem bu yollara başvurmamanız yönünde. Sonuç siteniz için daha kötü olabilir.
Görev Özelliği: Gerçek kullanıcılara koyduğunuz görevleri yaptırabilirsiniz.
İnstagram Takipçi: Kullanabilirsiniz tavsiye ederim. İnstagram bu ara çok popüler gerçek türk takipçi kasabilirsiniz bu site sayesinde.
İnstagram Beğeni: İnstagram gönderilerilerinize bu araçla gerçek türk beğeniler gönderebilirsiniz bunuda tavsiye ederim.

Gerçek Para Kazanabilir miyiz?

Site içinde kazandığınız Jetonları gerçek paraya dönüştürebiliyorsunuz. Ayrıca referanslarınızda hem jeton hem de gerçek para kazanabilirsiniz. Bunun için ödeme alt limiti 5 TL. Siteyi denemek için oldukça güzel ve düşük bir limit.
Ya da üsttede anlattığım gibi puanlarınızla Link kısaltma görevi eklersiniz orada para kasabilirsiniz.

Referans Sistemi Var mı?

- Referansınızla üye olan her kullanıcı için 400 jeton + 10 kuruş site bakiyesi kazanırsınız.
- Referansınızın kzandığı jetonlardan %10 jeton kazanırsınız. Örneğin referansınız gün için 1000 jeton kazandı. 100 jeton size hediye geliyor. Bu rakam kullanıcıdan eksilmiyor. Site size bonus veriyor kafanıza takılmasın.


Benzer site=
Bkz: video izleyerek para kazan

Sitenin botu var mı? 

Tüm bunları otomatik yapmak için, bedava puan kasıp daha sonra görev ekleyerek istediğiniz platformda kullanabilmeniz için hicparaverme admini olarak sizlere geliştirdiğim botu ücretsiz bir şekilde aşağıdaki linkte sunuyorum.

takipkazanNET bot v0.1 takipkazan.net bot İndir

Taleplerinizi, düşüncelerinizi yorumlarda belirtirseniz geliştirmeye devam edebilirim. İstek olmazsa bende boşa vakit harcamak istemem bir kârım yok.
Yazar hakkında

Önerilen yazı

1 yorum:

avatar

la bu nasıl kullanılıyor onuda anlatsaydınız

Paylaş