YURISTGAMEINIGAMEID101

instagram takip etmeyenleri görme

İnstagram takip etmeyenler 

İnstagram hesabınızda karşılıklı takipleşmek iyi bir şey karşınızdaki kişininde sana değer verdiğini, arkadaşın olduğunu gösterir. Ancak sizin onu takip ettiğiniz halde sizi daha sonradan takibi bırakanları bulan bir proğram olsa fena olmazdı herhalde? Uzun zamandır aslında bu işi yapan uygulamalar mevcut. Birçok kişide aktif olarak kullanıyor özellikle kızlar :D

 Biyografilerinde unf yapma, unf = unf tarzı, unf yapma proğram var tarzı yazılar olanları görmüşsünüzdür. Bunların içinde yalandan yazmış olanlarda olabilir ama bunu aktif olarak kullananlarda az değil. Yani o yazıların birçoğu gerçek arkadaşlar.

Peki nasıl oluyorda bizim takipten çıktığımızı hemen görüyorlar ?

 Proğramlar aracılığla anlık olarak bunları görebilmek mümkün. Gelin bu yazımızda benimde sayfalarımda kullandığım, tavsiye edebileceğim unfollowers instagram uygulamalararına göz atalım.Instagam Takipi Bırakma uygulamarı

 Sizlere önereceğimiz uygulama ile artık sizi takipten çıktıklarında anında haberdar olacaksınız. Sayfa yönetiyorsanız ya da artık kimseyi takip etmemek, herkesi takipten çıkmak istiyorsanız takipten çıkma işlemini tek tek yapmak yerine, proğram sayesinde tek tıkla halledeceğiz.


İnstagram takibi bırakanlar uygulamasını kimler kullanabilir ?


 İnstagram'da sayfa yönetiyorsanız, takibe takip methodu ile takipçi kasıyorsanız size asıl gereken proğram toplu (tek seferde) 100-200 kişiyi takipten çıkabilecek ama bunu yaptığınız için instagram'dan engel yememeniz için instagram kurallarına uygun aralıklarla arka planda sizi uğraştırmayan bir uygulama arıyorsanız altta verdiğim uygulamalar işinizi görecektir.
Bunları yapan tonla uygulama var play store'da biz zaten ufak bir aramayla bunları bulabiliyoruz diyorsanız size bizim farkımız ücretsiz (hiç para vermeden), reklamsız, güvenli ve küçük boyutuyla cihazınızı yormayacak uygulamalardan bahsedeceğimi söyleyebilirim.

 Ben sürekli kullanmayacağım, kişisel takip ettiklerimden 1-2 gün sonra takibi bırakanları bana söyleyen bir uygulama arıyorsanız: takibi bırakanlar uygulaması tam size göre. Unf yapan kişileri bildirim atarak size söylüyor. Bildirime tıklayınca veya daha sonra uygulamaya girince takibi bırakmış kişileri size gösteriyor. Dilerseniz instagram uygulamasına girmeye gerek kalmadan uygulama içinden unf yapan kişileri takipten çıkabilirsiniz.
Link: Tıkla git
 
- Can sıkıcı reklamlarla uğraşmayın. Basit kullanımlı, ufak boyutuyla her cihazda kullanabileceğiniz bir uygulama. --> Link: Tıkla git (reklamsız)


- Daha gelişmiş özellikleriyle arka planda bütün takip etmeyenleri belirli aralıklarla instagram'dan engel yemeden bırakan, ilk kullandığınızda bile tüm işinizi tek bir tıkla yaptığı için sizi memnun edecek uygulama --> Link: Tıkla git

 

Yazar hakkında

Önerilen yazı