YURISTGAMEINIGAMEID101

Ücretsiz redbull hediye kutusu alın 4. Redbull uçuş günüÜcretsiz Redbull hediye kutusu 


Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere internetten para kazanma değil, ücretsiz ürün almayı anlatacağım. Sitemiz yalnız para kazanmakla değil, hiç para vermeden alabileceğiniz her şeyi sizlere paylaşmaya devam ediyor. Kendi faydalandığım, yararlı bulduğum (alınabilir) kampanyaları nasıl katılabileceğiniz bilale anlatır edasıyla sizlere aktarıp sizlerinde faydalanması için elimden geleni yapıyorum.

Redbull enerji içeceği

 Enerji içecekleri arasında benim en beğendiğim içecek Redbull'dur. Fiyatı rakiplerine göre biraz pahalı olmakla beraber 250ml redbull 5.50 TL civarında olması lazım. İndirimleri takip ederseniz ya da indirimlere denk gelirseniz 4 TL civarına alabilirsiniz. Karşılaştırmasını yapacak olursak piyasadaki diğer popüler enerji içecekleri: Burn, monster, powerade (sporcu içeceği). Ucuz olanlara değinmiyorum çünkü 1-2 TL civarına türlü marketlerde türlü markaların belkide ilk defa gördüğünüz isimlerde enerji içecekleri mevcut.

Burn: 

Tadı güzel, tadı için alıyorsanız alın ona bir şey diyemem günde max. 500 ml tüketmek suretiyle sıkıntı yok. Ama enerji (bence) vermiyor.

Monster enerji içeceği:

Bence tam bir balon. Yaptığı, yaptırdığı reklamlarla ismini duyurmuş şekerli içecek. Enerji (bence) vermiyor.

Redbull: 

Konumuz bunun üzerine zaten ama cidden enerji içeceği alacaksanız denediklerimin arasında en çok tavsiye edebileceğim markadır. Yalnız çeşitli kutuları var. Siz klasik olanı alın diğerlerinin aroması farklı v.s güzel olmayabiliyor. Verdiği enerji 30 dk - 1 saat arası gayet güzel. 250ml alın yeterli.

Powerade:

Bunun sporcu içeceği olduğunu yazdım ama sözüm genelde yaşı biraz daha küçük olup enerji içeceği içtiğini sanarak alanlara. Tadı bildiğin boyalı su. Enerjide vermiyor. Amacı spordan sonra vücudun kaybettiği suyu geri kazanmasında yardımcı oluyor.

Redbull kampanya

4. Red Bull Uçuş Günü İstanbul'da gerçekleşek olan etkinlikte Uçuş ekipleri uçuş araçlarıyla 6 metrelik rampadan serin sulara atlayacaklar. Bununla da kalmayıp; enfes şovları ve fantastik kostümleriyle yüz binlerin önünde gökyüzünün yeni kahramanları olacaklar.
Redbull etkinlik: 30 Haziran Pazar günü Caddebostan’da

Redbull dolabı

 Etkinlik yerinde ücretsiz veya ödüllü mini yarışmalarda olabilir. Bolca görebileceğiniz redbull dolapları ve redbull arabaları orada mutlaka göreceksiniz. Arabadan istediğinizde ücretsiz 1 adet redbull verdiklerini duymuştum ama deneyimleyemedim henüz. Etkinlik yakınınzda olacaksa gidenler yorum atarsa seviniriz.

Redbull oyun

 Bu etkinliğe özel getirmiş oldukları etkinlik kapsamında İstanbul'daki etkinliğe gidemeseniz de redbull'un hazırladığı redbull hediye kutusunu ücretsiz alabilirsiniz. Yapmanız gereken sitelerinde bulunan oyunu oynayıp 79m olan rekoru geçmek. Oyun oldukça kolay ve zevkli. 2-3 denemede kesin geçersiniz. Oyun hakkında detaylı bilgi oyuna başlamadan önce sizlere sitede anlatılıyor. Redbull oyuna gitmek için tıklayın.


Ücretsiz redbull hediye kutusu

 Kazanacağınız ödül aşağıda yer alan kutudaki gibidir. Kargo parası v.s ödemeyeceksiniz. Üstte anlattığım oyunda 79m skorunu geçtikten sonra sizlerden iletişim bilgilerinizi isteyecekleri menü açılacak bilgileriniz doğru yazın. Elinize ulaşması 3-4 gün sürebilir.

Yazar hakkında

Önerilen yazı

2 yorum

avatar

yaptım fakat yaptığımda iletişim bilgilerimi istemiyor süresi geçmiş olabilir mi acaba ?

Paylaş
avatar

Kydolm CIKMIYOR BENDE NASIL YAACAĞIM

Paylaş