YURISTGAMEINIGAMEID101

Gerçek para kazandıran oyunlar

Bilgisayar oyunu oynayarak para kazan


Belkide yaparken en çok zevk aldığınız aktivitelerden biri olan oyun oynayarak gerçek para kazanmak ister miydiniz? Bilgisayarınızdan, telefonunuzdan sevdiğiniz işi yaparak para kazanın. Gelin gerçek para kazanabileceğiniz oyunları inceleyelim. Kaybetme riski yok, yatırım ihtiyacı yok!

CSGO oynayarak para kazanma

Evet bu benim 2 sene öncesine kadar toplam 3 yıl kullandığım en çok para kazandığım oyun oldu. Benim kullandığım method csgo rulet, jackpot siteleri ile skin kazanarak item kasma ve sonrasında onları gerçek paraya satarak gelir elde etmekti. Cs go ile para kazanmanın diğer yollarını da anlatacağım size. Bu oyunu oynayarak para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki saydığım yöntemleri deneyebilirsiniz. Emin olun csgo ile para kazanmak için saydıklarımdan başka yol yok. En fazla para kazanmayı, farklı kazanç taktiklerinin hepsini uzun süre araştırdım ve uyguladım. Csgo benim en çok deneyime sahip oyun.


1- Csgo gambling sites

 Oyun içi skin, bıçak, kasa anahtarları satın alarak (oyuna para yatırarak) ya da csgo rulet sitelerinin verdiği free coinsleri katlayarak ya da oyun içinde (oyun bitince) şansa bağlı olarak yüksek fiyatlı item düşürerek, level atlayınca item düşürerek kazandığınız itemleri gambling sitelerine yatırıp (deposit) orada paranızı katlayabilirsiniz.
Skin = item. Bazen farklı kullanıyorum yazımda, aklınız karışmasın.
 Free coins veren csgo rulet sitelerini ilgili yazımızdan bulabilir, yeni çıkan siteleri kullanarak sıfırdan item sahibi olabilirsiniz. free coins siteleri

Şimdi elimizde 10$ lık item olduğunu varsayıyorum. Yukarıda linkini verdiğim gambling sitelerinden sevdiğiniz birine deposit yaparak item katlama adımına geçebilirsiniz.

- Rulet: En oynanabilecek oyun çeşidi. Kırmızı 2x, Siyah 2x, yeşil gelirse 14x katlayabilirsiniz yatırdığınız parayı. Tavsiyem yeşile bulaşmayın. gelmiyor :D
Kırmızı veya siyah oyunu biraz takip ederek gelen renklere göre sonraki gelecek renk hakkında bir fikriniz olduğunda isterseniz  tüm paranızı basın, isterseniz bir kısmını oynayıp öyle yükselmeyi deneyin.
Yeşil renk için taktik= Yeşil renk geldikten sonra 3 el boyunca az miktarda yeşile basın. Double yeşil gelme olayı yüksek. Tabi bu siteye göre değişebilir. Csgoatse, csgofast sitelerini tavsiye edebilirim.- Jackpot: Paranız çoksa oynayın diyebileceğim oynamak biraz yürek isteyen oyun türü. Min. 100 - 200 $ paranız olsunki kaybedince üzülmeyin. Bu sistemde kullanıcılar ortaya istedikleri kadar item deposit yaparlar, yaptıkları deposit fiyatları kadar çarktaki şansları yükselir, oyunun bir süresi vardır misal 30 saniye sonra deposit kapanır ve çark döner. Çark deposit yapanlardan birinde durur ve ortadaki bütün itemleri alır. 0.50 $ deposit yapıp 20 $ kazandığımda oldu. 40 $ deposit yapıp, en yüksek şans bende olmasına rağmen kaybettiğimde.


- Dice: Hem batırır, hem çıkarır. Siteye karşı oynarsınız. İlk başlar hep kazandırıp sonradan kaybetmeye başlayınca artık kazanmam lazım çok kaybettim diyip her el bastığınız miktarı arttırıyorsanız sıfırlanmanız elden bile değil.

- Crash: Bu çok şerefsizdir. Site daima kazanır. Ama ne zaman kazandıracağını ya da yeter site battın artık dur desenizde yükselmeye devam eder. 1.0 dan başlar 1.2x - 1.5x - 3x - 100x ne zaman duracağı belli olmaz o durmadan siz istediğiniz yerde parayı çek diyebilirsiniz. Nerde çektiyseniz o kadar katlarsınız. 1.0'de patlarsa herkesin parası yanar.

Gambling sitelerinde kazanç yolları

Sadece para yatırarak değil, sitenin sunduğu diğer yollarla para kazanmanızda mümkündür.
- Referans kasarak: Bazı siteler her getirdiğiniz üye için balance verir. 0.10 $ - 0.25 $ gibi ücretler. Tabi burda referans kasma ve siteye giriş yapma olayları vpn ile ip değiştirerek v.s olmaz. Sitelere giriş yapma steam hesabınızla olur. Steam hesabınızda CSGO bulunması ve sitelerin istediği limitleri yerine getirmiş olmanız gerekmekte. Misal min. 50 saat csgo oynamış olmak, steam seviyenizin min. 5 level olması gibi. Yani sahte referans kasmanız mümkün değil. Gerçek csgo oyuncularına ulaşmanız lazım.
Bazı sitelerde (en kazançlısı) getirdiğiniz kullanıcıların sitede oynadıkça size %0.25 - %1 gibi komisyon öderler. Adamın kazanması ya da kaybetmesi önemli değil. İsterse kırmızı ve siyaha eşit basıp toplam oynadığı bahis miktarını arttırsın. Siz o kişi sayesinde siteden para kazanırsınız.

- Daily bonus toplayarak: Bazı büyük siteler kullanıcıları sitede tutmak için günlük bonus, saatlik bonus gibi hediyeler verir. Günlük 0.10 $ - 0.20 $ gibi bakiye toplayabilirsiniz 1 siteden.

- Çekilişler: Sitenin yaptığı çekilişlere katılabilirsiniz. Genelde 1000 - 2000$ gibi yüksek çekilişler yaparlar.

DipNOT: Csgo gambling siteleri Steam'in getirdiği yasaklamaların ardından takas süresi koydu ve bir takas yapıldığında itemin karşıya gitmesi ya da alan kişinin başka bir kişiye takasla gönderebilmesi için " 7 gün bekleme süresi " geldi. Bunun ardında gambling sistemi durma noktasına geldi. Opskins duruma el atarak VGO sistemini getirdi. VGO sistemi sayesinde steam ile bağlantımız kalmadan opskins envanteri ile sitelere deposit yapıyor sitelerden kazandıklarımızı opskins envanterimize withdraw yaptıktan sonra opskins üzerinde sorunsuz satabiliriyoruz. Gerçek paraya dönüştürme işlemi artık daha hızlı. VGO sistemini video çekerek sizlere daha detaylı anlattığım videomu izleyebilir aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsin. 
Metin 2 oynayarak para kazanma

 Metin 2'yi bilmeyen yoktur herhalde. Eskiden efsaneydi. Şuan da kullanıcı kitlesi hatrı sayılır bir miktar var yine. PVP serverlerinde oynayan sayısı TR serverinden daha çok sanırım ben PVP pek oynamadım. Peki metin 2 ile nasıl para kazanabiliriz ?

Metin 2 oyununda itemler çok önemli herkes para (yang) kasıp itemlerini yükseltmek, yeni item satın almak için uğraşıyor. Sizin yapacağınız oyun içi para kasıp gerçek para olarak aracı siteler üzerinden satmak.
10m 4 TL gibi. Bu yolla 1 günde 100 - 120 TL kazanan kişiler gördüm. Ortalama kazancınız günlük 50 - 60 TL olur biraz uğraş ile.

Oynamadan arka planda otomatik para kasmak için metin2 hile&botlarını kullanabilirsiniz. Bot ile aynı anda 5-6 hesap açıp hepsini aynı pc'de bota bıkabilirsiniz.Bahsettiğim aracı site: itemci v.s siteleri kullanabilirsiniz. Yeni açılan serverlerde para kasın orada daha fazla ediyor TL değeri. Metin2 ile para kazanma hakkında daha detaylı bilgi için linkteki yazıyı okuyabilirsiniz. 

Knight online para kazanma

Oyun içi en büyük paraların döndüğü bu oyun hem kullanıcıların yaşlarının yüksek olması hemde karakterinizi güçlendirecek eşyaların çok nadir elde edildiği metin2 gibi efsane ama hala oynayan kitle sayısı hatrı sayılır yüksekliktedir.
Dediğim gibi oyunun kullanıcı kitlesinin yaş ortalaması yüksek ve hepsinin gerçek hayatta geliri olduğu için sevdikleri oyuna para yatırmaktan çekinmiyorlar. Öncelikle oyunu iyi bilmeniz gerekiyor. Oyunda +basma olayı var şansınıza bağlı olarak iteminiz yükselirse efsane fiyatlara satabiliyorsunuz. İtemleri aracı sitelerle gerçek paraya satıyorsunuz tabiki. Farm yaparak, kasılarak para kasabilirsiniz. 1 ayda 300 - 1500 TL arası kazanabilirsiniz bu oyun ile.

Roblox nasıl para kazanılır 

Roblox oyununu belki duymuşsunuzdur 2D minecraft'ın biraz daha gelişmiş hali gibi. Bu oyunda da oyun içi para birimi olan robux kasıp gerçek paraya satabilirsiniz. İnanması güç ama bu oyunun trade piyası oldukça yüksek. Facebook gruplarında v.s gerçek paraya satabilirsiniz oyun içi parayı.
Oyuna gelirsek; ilk başta kasılmak, para kasmak çok zor ama belli bir seviyeden sonra çok iyi para kasabilirsiniz. Günde 30 - 50 TL kazanabilirsiniz bu oyundan.

roblox play store    itunes    PC

LOL para kazanma

Evet belkide listenin en başında bu oyunu görmeyi beklediniz :) bundaki sistem farklı olduğu için yerini buraya koydum. Bundan sonra anlatacağım oyunlarda da lol oyunundaki gibi para kazanabilirsiniz artık. O yüzden okumaya devam.

 Elo boost nedir ?

Türkçesi = Lig yükseltimi. “Elo-boost” bir oyuncunun başka bir oyuncunun hesabı ile o kişinin dereceli oyundaki sıralamasını yükseltme amacıyla, tekrar edecek şekilde ve kasıtlı olarak oynamasıdır.


Elo boost yaparak para kazanma

Lol'de çok iyi oynuyorsanız para karşılığı rankı düşük olan birinin hesabını dereceli maç girerek ve arka arkaya kazanarak daha yüksek ranklara çıkararak para kazanabilirsiniz. Esporculardan bunu yaparak ban yiyen çok kişi oldu. Eloboost yapmak yasak. Ama siz esporcu değilsiniz e-spor'dan banlanmayacaksınız, oyun içide banlanma riski yok 3.parti yazılım kullanmadıktan sonra. Sorunsuz para kazanabilirsiniz demekki.
Eloboost yaparak aylık 5000 TL ye kadar kazanmanız mümkün. Rankını yükseltmek isteyen müşteri bulmalısınız tabiki. Bulduğunuz müşteri sayısına bağlı kazancınız artacaktır. Bunun için booster arayan siteler, ekipler mevcut bunlara katılabilirsiniz. Onlar size müşteri bulur komisyonunu alır. Ya da arkadaşlarınızdan, onların çevresinden başlayın elbet tanınırlığınız artacak ve müşteriler sizi bulmaya gelecektir.

E-sporcu olabilirsiniz

Bir oyunda çok iyi olduğunuzu düşünüyorsanız, o oyundaki en yüksek rank veya en yüksek levele geldiyseniz belkide mesleğinizi bu oyun ile kazanıp hem eğlenip hem para kazanabilirsiniz.

E-spor konusunda yaptığı turnuvalar ve sponsorlarıyla en büyük oyun "League og Legends"
E-sporcu olmak istiyorsanız lol oyununu çok iyi oynuyor olmanız lazım. Bir takıma girdikten sonra yıllık kazanacağınız para 40.000 - 70.000 TL

Meslek olarak istemiyorum, turnuvalarına katılarak para kazanabilir miyim?

Elbette. Benimde size önereceğim yol bu. E-sporcu olup bütün yaşamınızı bilgisayar başında geçirmeyin. İyi olduğunuz oyunda istediğiniz zaman oynayarak para kazanın. Kendi takımınızı kurun, İnternetteki turnuvalardan para kazanın.
Faceit turnuvalara katılın, para kazanın.Şuan popüler, sponsoru ve turnuvası bol, iyi oynarak turnuvalardan v.s para kazanabileceğiniz oyunlar:

- CS:GO
- LOL
- PUBG / PUBG mobile 
- Arena of valor (telefon için)
- Apex legends 
- Fortnite


Yazar hakkında

Önerilen yazı

2 yorum

avatar

www.pisipisicik.com da var. ben oynuyorum kedi besleyerek para kazanıyorsunuz. reklam gelirinden dağıtılıyor paralar. bir girip bakın derim oyun oynayarak para kazanmada en kolayı bence :D

Paylaş
avatar

www.pisipisicik.com da var. ben oynuyorum kedi besleyerek para kazanıyorsunuz. reklam gelirinden dağıtılıyor paralar. bir girip bakın derim oyun oynayarak para kazanmada en kolayı bence :D

Paylaş