YURISTGAMEINIGAMEID101

20 TL değerinde tüm operatörler için TL bakiye kazanma

 Hattına bedava 20 TL yükle

Dent nedir ?

Dijital para projelerinden DENT, bugün ağlarına Türkiye operatörlerini de eklemiş bulunuyor. Bu projenin amacı, kullanıcıların kullanım fazlası sms, dakika ve internetlerini satışa çıkarıp bir başkasından da satın alabilmesine olanak sağlamaktır, ayrıca DENT'leriniz ile direkt olarak lira yükleyebilirsiniz.

Gelelim "FIRSAT" kısmına: android ve ios cihazınızdan uygulamaya vereceğim referans linki ile ulaşırsanız her iki tarafa da 4800 dent ödül vermekte. Ödüllendirme tek taraflı değil yani arkadaşlar. Vereceğim linkten girerseniz (1990+4800=) 6790 DENT ile başlangıç yaparsınız, aksi halde ödülden faydalanamadan başlarsınız.


Nasıl bedava 20 TL kazanacağız ? 

LİNK: Tıkla git (telefondan girin)

-Verdiğim linke "telefonunuzdan girin" açılan sayfada Get The App butonuna tıklayın sizi play store/app store a yönlendiricek. Uygulamayı telefonunuza yükleyin.
- Ömer size 4900 Dent gönderdi, hemen kayıt ol kazan gibi bir ekranla karşılaştıysanızz doğru ilerliyorsunuz.
- Join Now diyip telefon numaranızı girin bir sonraki adımda.
- Telefon onayı için uygulamaya izin verin. Otomatik doğrulama kodu gelicek ve onu kopyalayıp üyeliğini aktifleştirecek uygulama bu sayede.
- Son olarak google veya facebook hesabınızı uygulamaya bağlama ekranı gelecek alttan manuel doğrulamayı seçin. İsim-soyisim mail adresinizi yazın ilerleyin, kayıt işlemi tamam.Linkimi kullanarak girdiğinizde 6500 Dent kazanıcaksınız. Resimden göreceğiniz üzere 6500 Dent = 20 TL bakiye.
Kampanyayı kaçırmayın arkadaşlar. Sonra yaparım diye ertelemeyin max 2 güne biter ya da verdiği DENT ödülü düşer. Çok fazla katılımcı var.

Yazar hakkında

Önerilen yazı

2 yorum

avatar

Uygulamada biriktirdiğimiz denti nasıl cüzdana aktarabiliriz?Veya hattımıza tl yüklersek mobil ödemeyi en az zararla nasıl tl çevirebiliriz?

Paylaş
avatar

nakit olarak talep edemezsiniz şuan için. Telefonunuzda biriktirdiğiniz Bakiyeyi forumlarda ya da arkadaşlarına düşük komisyonla satarak nakite çevirebilirsin. Tavsiye: Telefonunda bakiye olarak biriktirme satacağın zaman direkt dent üzerinden hedef kişiye gönder bu sayede operatör kesintilerine uğramazsın. Mesela 25 TL lik VDF bakiyeyi 20 TL ye çok rahat satabilirsin arkadaşına.

Paylaş