YURISTGAMEINIGAMEID101

Rekapp ile para kazanma

 Rekapp nedir ?

 Bugünkü tanıtacağımız internet üzerinden para kazanma sitesinin ismi Rekapp arkadaşlar. Oldukça kolay, günlük/saat başı siteye giriş yaparak para kazanabileceğiniz bir site. Siteye girip bonusları topluyorsunuz ve çıkan kredileri biriktirerek ödeme alt limitine ulaştığınızda talep ediyorsunuz. Çalışma mantığı böyle işliyor. Reklamlara tıkla para kazan.

Kazançlar nereden geliyor ?

 Bir kazanç ortaklığı sistemi mevcut tabiki. Site sahibi bizim tıkladığımız reklamlar sayesinde gelir elde ediyor ve kazanç sahiplerine kendi komisyonunu düştükten sonra dağıtıyor.

Nasıl kullanacağız ?

 Rekapp arayüzü sitemizde daha önce tanıttığımız Mobelad gibi bir tasarıma sahip. Mobelad sitesini daha önce duymadıysanız Rekapp yanında o siteyide kullanmanızı öneririm.  2 site ile ya da daha önceden kullandığınız internetten para kazanma sitelerine ek Rekapp sitesini kullanmanız gelirinizi arttıracaktır.


Kayıt ol

rekapp.com

Min ödeme: 15 TL
ödeme yöntemi: papara

 Daha fazla kazanç için farklı kazanç yöntemlerini bir arada kullanmalısınız. Bir siteden günlük 0.50 TL kazanıyorsanız (bu tabiki yeterli değil) ve zaman harcayacak boş vaktiniz varsa birden fazla siteden para toplayarak gelirinizi arttırabilirsiniz.
Tek site ile günlük 5 dakikanızı ayırarak 0.50 TL kazanabiliyorsanız, benzer 7-8 site ile günlük 4 TL kazanabilirsiniz. Toplam vakit harcadığınız site ise 40 dakika.

Dikkat etmeniz gerekenler:

- Güvendiğiniz yerlerin paylaşımlarını inceleyerek aklınıza yatarsa öyle kullanmalısınız. Bu scam sitelere bulaşmanızı önleyecek, vaktinizi doğru değerlendirmiş olacaksınız.
- Kazanç yöntemlerinizi $ gibi ülkemizde daha değerli para birimleri üzerinden kazanırsanız geliriniz büyük oranda artacaktır. Burada size tavsiyem ruble kazanma sitelerine hiç bulaşmayın akşama kadar topladığınız rubleyi TL'ye çevirince oldukça düşük bir meblağ etmesi.

Tavsiye eder misin siteyi diye sorarsanız...
Tavsiye ederim, kullanabilirsiniz.

Yazar hakkında

Önerilen yazı