YURISTGAMEINIGAMEID101

Hadi bilgi yarışması soruları çözen botMerhaba, bugün sizlere bir arkadaşımızın özelden bana ilettiği uygulamasını sizlere tanıtacağım. Yarışmayı kazanmak için belkide çok bilgili olmaya gerek yoktur ?!

Hadi canlı ödüllü bilgi yarışması

 Sizlere daha önce tanıttığımız hadi nedir ? adlı makalemizi inceleyebilir. Hadi uygulamasıyla ilgili daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hadi bilgi yarışmasının hilesi var mı?

 Hadi bilgi yarışmasında arka planda dönen hile, hurda var mıdır bunu bilemeyiz ama soruların çok saçma olduğu kesin. Hele ki 6. sorudan sonra sorular çok alakasız yerlerden geliyor ve çıkan cevap ne alaka? bence doğru değil diyorsunuz.

Hadi bot sayesinde her seferinde kazanmak

 Uygulamadan kesin olarak para kazanmak istiyorsanız her seferinde yarışmayı kazanıp hesabınızda bakiyeleri biriktirmelisiniz. Daha fazla para kazanmak için ise birden fazla telefon ile çoklu hesap açıp yayına daha fazla kişi olarak katılmak. Bu ikincisini herkes yapabilir ama yarışmayı kazanamadıktan sonra anlamı yok. Amacımız para kazanmak işimizi şansa bırakamayız, olasılıklara evet.

Bot nasıl çalışıyor ?

 Belki aklınıza gelmiştir ya da yapan birini duymuşsunuzdur: Soruları google'da sesli aratarak cevabı bulmak. Aslında bunu ilk hadi yarışma proğramını hazırlayan yazılımcılar düşünmüşlerdir ve soru süresini bunun için kısa (10 sn) tutmuşlardır lakin bizdeki bot soruyu duyar duymaz google'da aratıp bulduğu cevabı bize söyleme işini 3 saniye gibi bir sürede yaptığı için Hadi geliştiricilerini bu konuda yenmiş oluyoruz.
Bot'un eksik yanı her soru tipini bulamıyor olması. O da soruyu google'da arattığında bulamamasından kaynaklanıyor. Mesela "Antartika hangi yarım kürede" sorusu sorulduğunda cevabı bulabilir ama "Hangi isim bilme, anlama ve kültür anlamına gelir?" sorusu çıkarsa bunun cevabını bulamaz. Bunlarda da bilginiz yoksa mecbur herhangi bir şıkkı sallayacaksınız.

Hadi çıkmış sorular ve günlük ipucuların cevaplarını öğrenebileceğini site hadisorulari.com

Hadi soru çözen bot indirme linki: google play adress

Nasıl kullanılır ?

Yukarıdaki google play linkinden cihazınıza indirin ve statünüzü 'Hadi Oynuyor' olarak güncelleyin! 
-Yarışmaya girdiğinizde otomatik çalışacaktır. Soruların cevaplarını bulduğunda bildirim olarak gelicektir. Bildirim panelini açarak cevabı öğrenin ve oyunda doğru şıkkı işaretleyin. 

Autopilot make money online systems will soon be on our website 

Yazar hakkında

Önerilen yazı

2 yorum

avatar

Sobe oyna kazan indir kayit olurken 516834 kodu gir davet et kazan gorevler reklam izle oyun oyna soru coz

Paylaş
avatar

Theresa B. Wynn Las Vegas - JTM Hub
Theresa B. Wynn 서산 출장마사지 Las Vegas 제천 출장샵 in Las 김포 출장샵 Vegas NV is the property to bring 충주 출장샵 the famous glamour and high-end glamour to Las Vegas, 당진 출장마사지

Paylaş