YURISTGAMEINIGAMEID101

Enlik nedir? Enlik ile para kazanma


Merhaba arkadaşlar bugün inceleyeceğimiz sistem cowlook, parasitesi gibi sitelerin aynısı olan bir başka isimle çalışan hayvan besle site reklamlarından kazanç al sistemi.

Enlik nedir ?

Oyunda size verilen bir hayvan bulunuyor. Bu sitedeki beesleyeceğimiz hayvan kedi. Kedimizin bir can bar ı var. Aç kaldıkça (hiç yemeği kalmayınca) bu bar azalıyor. Toplam kaç dakika aç kalırsa kediniz ölür gibi bilgileri önceki yazılarımızda yazmıştık her şey aynı site ismi koyup scripti editleyip kullanıcıya sunuyorlar. Buraya da yazalım toplam 6500 dakika aç kalırsa can bar ı tamamen biter ve kediniz ölür. Ölürse kazandığınız bütün coinler sıfırlanır. Daha önceden stok yaptığınız yemekler gitmez onlar kalır.

Kediyi ücretsiz bir şekilde tekrar hayata döndürüp oyuna devam edebilirsiniz. O ay diğerlerinden biraz geride olursunuz onada pek yapacak bir şey yok ama sitede bulunun 5 dakikalık ve saatlik bonusları bolca toplayarak belki aradaki farkı kapatabilirsiniz.

Ne kadar kazandırır ?


Sıralamanız maximum kazanç sağlamak için önemli. Bu siteden ayda 50 tl civarı kazanabilirsiniz ilk 100 e girerseniz. Site daha yeni olduğu için reklam gelirleri düşük olur buna benzer diğer kazanç sistemlerine göre. İlerleyen zamanlarda kullanıcısıda kazançlarıda artınca istediğiniz paraları kazanabilirsiniz.
Kayıt ol 
linkten klasik kayıt işlemlerini gerçekleştirip siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tavsiye eder misin siteyi diye sorarsanız...
Tavsiye ederim
diğer kazanç sağladığınız/beğendiğiniz sitelerle birlikte bu siteyide kullanarak kazancınızı yükseltebilirsiniz.

Ben bu 2 site için (parasitesi ve enlik) bir otomasyon botu yaptım ama site bir süre sonra botu anlıyor ve bozuyor stabil olarak kullanamıyorum. Sizlerde bilginiz varsa daha gelişmiş bir bot yazarak bu sitelerden zahmetsiz para kazanabilirsiniz.
Bir diğer tavsiyem bot yapmak için proğramlama dili bilmiyorsanız macrorecorder ile veya denemedim ama olursa imacros ile kendinize bir bot yapın ve kullanın.

Sorunsuz çalışan, arkaplanda işlemleri gerçekleştiren bir bot yazabilseydim sizlerle paylaşıcaktım artık diğer siteleri için olursa paylaşırım.

Bol kazançlar

Yazar hakkında

Önerilen yazı