YURISTGAMEINIGAMEID101

Arkadaş davet ederek günlük 20.000 $ a kadar para kazanma!Bugün tanıtacağımız uygulama yeni çıktığı için tanıtım amacıyla 50 gün boyunca toplam 1.000.000 $ para dağıtacağını açıkladı. Uygulamada arkadaşlarınızı davet ederek veya uygulama içindeki çeşitli görevleri yaparak ve daha fazla seçeneklerle para kazanabilirsiniz.

Hapo nedir ?

 Pivot uygulamasının geliştiricilerinin çıkardığı (pivot u sitemizde daha önce tanıtmamıştık 1-2 güne onunla ilgili bir yazımız gelecek) bir sosyal medya uygulaması. Kendi sitelerinde belirttiklerine göre: TikTok + Reddit + Instagram = HapoHapo para kazanma

 Uygulama içindeki para birimi GEMS arkadaşlar. Kazandığınız GEMS miktarının daha sonra ödeme talep ekranında ne kadar $ ettiğini görebilirsiniz. Uygulama tanıtım süresince (50 gün) günlük 20.000 $ kullanıcılarına dağıtmaya devam edecek. Amaçları daha fazla kişiye ulaşmak, reklam ücretlerini aracı şirketlere değil direkt kullanıcılarına dağıtıyorlar böylece. Hem siz kazanıyorsunuz hem uygulamanın tanınmasına yardımcı olduğunuz için uygulama sahibi. Belkide ilerde herkesin kullandığı büyük sosyal ağlar arasında olucak ve siz bu uygulamayı ilk biz kullanmıştık reklamını yapmıştık diyeceksiniz.

Kayıt olma linki:  Hapo
Google veya facebook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.
android ve ios cihazlarınıza indirin.

Nasıl gems kazanırım ?

1- Uygulamaya ilk kez giriş yaptığınızda kazanılan ilk giriş bonusu: Bu bonus size 10.000 GEMS vermektedir. 10.000 GEMS = 0.50 $ yapıyor.

2- Davet ederek gems kazanma: Uygulamaya davet ettiğiniz (referans linkinizden kayıt olan) her kişiden 10.000 GEMS kazanıyorsunuz. Referansınız hesabını aktif kullanır ve görevlerden kazanç sağlarsa site size referans üyenizin kazandığının %10 u kadar GEMS veriyor. Onun uygulamaya kazandırdığı alt referanslardan ise yine size %2 GEMS gelmekte.

3- Sandık açılımı: Davet ettiğiniz aktif üye sayısına bağlı olarak size artan miktarda sandık veriliyor. Yani misal 5 kişiyi davet ettiğinizde 1 sandık kazanıyorsunuz, sonraki 12 kişiyi davet ettiğinizde 1 sandık kazanıyorsunuz gibi. Toplam 12 sandık kazanabilirsiniz. Her sandıktan 10.000.000 GEMS e kadar rastgele ödül çıkıyor.

Ödeme yöntemi: BTC
Ödeme alt limiti: 0.001 BTC
Ödeme 3 iş günü içerisinde yapılıyor.

Yazar hakkında

Önerilen yazı

1 yorum:

avatar

Hapo nedir. nasıl para kazandırılır hakkında verdiğiniz faydalı bilgiler için teşekkür ederim.

Paylaş