YURISTGAMEINIGAMEID101

Steam Bedava 3 oyun (steam key olarak)


Sitemizde istek olursa steam bedava oyunları sürekli takip edebileceğiniz bir sayfa oluşturmayı düşünüyorum. Bazı görevleri (takip et, like at v.s) yapıp kiltleri açarak key kazanabileceksiniz. Lütfen yorumlarda belirtin düşüncelerinizi.

Steam free key ne işe yarar ? Steam bedava para kazanma

Bedava steam key ile steam kütüphanenizi zenginleştirip ilerde hesabınızı daha yüksek ücrete satabilirsiniz. Ya da ücretsiz key alma kampanyası bitince, oyun ücretli olunca aldığınız keyi aktifleştirmediyseniz internette, çeşitli forum sitelerinde veya arkadaşlarınıza nakit olarak satıp para kazanabilirsiniz.

1. Oyun


Hikayeli, aşk ve macera konulu bir oyun. Kütüphaneye atın dursun, isterseniz kart düşürmek için kullanırsınız ya da sevdiyseniz tanıtım videosundan oynarsınız.

2. Oyun

Epicgames'den geliyor şimdiki oyun. Epicgames i seviyorum. Başarılı ve arayüzü gayet güzel bir platform. Steam e rakip olabilecek bir şirket varsa o da EpicGames'dir. Ücretsiz dağıttığı oyunlarla kullanıcılarını kendine çekmeye başladı bile.


1-100 oyuncu için! Telefonlarınız veya tabletleriniz kumanda olarak kullanılabilir! YOU DON’T KNOW JACK ekibi, sizi kahkahalara boğacak BEŞ oyunu tek bir pakette sunuyor! 
Oyunların içerdikleri: 

1) Yüzlerce yeni soru içeren sansasyonel YOU DON’T KNOW JACK 2015 komedi bilgi oyunu (1-4 oyuncu). 
2) Son derece şamatalı blöf oyunu Fibbage XL (2-8 oyuncu), orijinal popüler Fibbage oyunundan %50’nin üstünde daha fazla soru içerir. 
3) Tuhaf çizim oyunu Drawful (3-8 oyuncu) - telefonunuzun veya tabletinizin üzerinde çizebilirsiniz (gerekli beceri düzeyi neredeyse sıfır). 
4) İstediğiniz kadar ateşli yapabileceğiniz boşluk doldurma kelime oyunu Word Spud (2-8 oyuncu). 5) Çılgın gerçeklerle dolu Lie Swatter (1-100 oyuncu).     

3. Oyun 


2D psychological horror adventure game for PC
Oldukça düşük sistem gereksinimleri var her bilgisayar rahatlıkla açar.

 

Yazar hakkında

Önerilen yazı