YURISTGAMEINIGAMEID101

Parasitesi internetten para kazandıran yeni oyun, yatırımsız para kazan


parasitesi.net para kazanma
Arkadaşlar sitemizde daha önce tanıttığım cowlook sitesiyle aynı scripte sahip bir site buda. Daha önce o oyunu oynamış olanlar hemen burayı da rahatça anlayabilirler.

Parasitesi nedir ?

Oyunda bir köpeğiniz var, onu besliyorsunuz marketten aldığınız yemlerle. Köpek size "love" isimli sevgi puanı üretiyor. Onu "exchange love" tuşuna basarak normal puana çeviriyorsunuz ve böylece puan kasıyorsunuz. Biriktirdiğiniz puanları Withdraw bölümünden "send coins" bölümüne yazarak siteye gönderiyorsunuz, gönderdiğiniz puanlarla sitedeki sıralamanızı yükseltiyorsunuz. Ay sonu site reklamlardan kazandığı parayı kendi komisyonunu ayırdıktan sonra kalanı sıralamadaki kullanıcılara alacağı yüzdelere göre dağıtıyor. Ödeme bu şekilde oluyor.

Önemli noktalar:

- Siteye max. 4 saatte 1 girmelisiniz ve köpeği beslemelisiniz. 4 saati geçince köpeğin sağlığı yavaş yavaş azalıyor ve 0'a geldiğinde ölüyor. Köpek ölünce oyun biter. Yeniden başlarsınız 0 puanla.
- 4 kere yem verdiğinizde Hunger %100 oluyor buda size üstte anlattığım gibi 4 saat zaman veriyor. 4 saat siteye girmeyebilirsiniz köpek size puan kazanmaya devam ediyor olacak.
- Hunger %0 olunca Healt bölümü azalmaya başlar ve bununda belli bir dakikası var 6500 dk olması lazım bu süre dolarsa ilk madde de yazdığım gibi köpek ölür ve oyun biter.

Nasıl kayıt olunur ? 

Kayıt olma linki: Tıkla git
Linke tıklayarak klasik kayıt olma işleminizi gerçekleştirin.

Min. ödeme ve ödeme yöntemi:

100 TL kazandığınızda ödeme talep edebilirsiniz. Ödeme yöntemi: Papara, Banka transferi, bitcoin, ripple

Site yeni arkadaşlar daha bu hafta açıldı. Oynamanızı tavsiye ederim. İlkler genelde kazanır. Yerinizi alın derim.

Yazar hakkında

Önerilen yazı

1 yorum:

avatar

Arkadaşlar merhaba ayni cowlook mantığında site daha yeni refimden kayit olanlara simdiden cok tesekkur ederim 😊😊😊
https://farmmerry.com/register.php?id=5
earn real money without investing

Paylaş