YURISTGAMEINIGAMEID101

Para kazandıran Sosyal Medya Ağı HYDECORNER ile kazanç

Para kazandıran sosyal medya uygulaması HYDECORNER

Facebook, twitter benzeri bir sosyal ağ platformunda paylaşım yaptıkça, like attığınızda, gönderilerinize yorum - beğeni aldıkça puan kazanın. Puanınızı gerçek paraya çevirin ve skrill hesabınıza ödeme alın. Bunların hepsini Hydecorner sitesiyle yapabilirsiniz.

Ne kadar para kazanabilirsiniz ?

- Herhangi bir gönderiyi beğendiğinizde 2 puan
- Herhangi bir gönderiye dislike attığınızda yine 2 puan
- Yeni gönderi paylaştığında 20 puan (saatte 3 gönderi paylaşabilirsiniz)
- Yorum yaptığınızda puan kazanamazsınız!
- Gönderinize yorum geldiği zaman 5 puan
- Gönderinize like veya dislike geldiği zaman 3er puan kazanırsınız.
8500 puan = 1 $

Min. ödeme ve ödeme yöntemi:

 25 $ alt limit, ödeme yöntemi skrill
Dikkat: Kayıt olurken skrill'de kullandığınız mail ile Hydecorner sitesine kaydolun.

Nasıl kayıt olunur ? 

Hydecorner kayıt linke tıklayın ve klasik kayıt olma aşamasını yapın. Spam kutusuna doğrulama mail i geliyor ona tıklayın ve hesabınızı doğrulayın. Bu kadar. Artık siteyi kullanabilirsiniz.

________________________________________________________________________________benmiyim, yayınla.org sitesi gibi bir arayüze sahip. Ben onları sitemde tanıtmadım, benmiyim sitesi scam zaten ödeme yapmıyor. Başta o siteleri gördüğümde de sevmemiştim hem harcadığınız vakte değmeyecek para veriyor hem de sitenin bu şekilde reklamlardan kazanıp kullanıcıya dağıtması mantığı olanaksız geldi bana. Çünkü google reklamları var ve adsense bu tür içeriğe izin vermez. Belli başlı kişiler arasında dönüp duruyor site.
Ha birde en önemlisi: benmiyim sitesine bende kayıt oldum incelemek için ama site ödeme almak için kimlik doğrulaması istiyordu. Arkadaşlar kesinlikle 10 - 20 TL için bu tür dandik sitelere kimliğinizin fotoğrafını çekip göndermeyin, birde kimliğinle beraber selfie çek gönder gibi değişik onaylar isteyenler var hele bunlar türk sitesiyse/sahibi türkse kullanmayın bu siteleri. Siz hem uğraş veriyorsunuz zaman harcayıp para kazanıyorsunuz hemde ödeme o 5 - 10 kuruş için kimliğinizi gönderiyorsunuz yazık. Bir kere o kimlik bilgileriniz satıyorlar bunu bilin, siz siteden 10 TL kazanırken onlar sattığı bilgilerle kişi başı 100 TL belki daha fazla para kazanıyorlar. Kime sattıklarıda belli değil, bilemezsiniz.

Hydecorner sitesinin farkı ne ?


Hydecorner üstte yazdığım 2 sitenin babası diyebiliriz. Daha eski, sahibi yabancı ve para birimi $ olduğu için daha kazançlı.
HYDECORNER Who is bilgileri burada
Birde benmiyim ve yayınla sitelerine bakın : benmiyim.com Who is - yayinla.org Who is
İkiside yeni domain almış ve 1 senelik kayıt edilmiş. Kim bilir onuda yine sitemde paylaştığım godaddy 5 TL ye .com domain alma kampanyası ile almışlardır :D
Bu arada bu yazıyı hazırlarken fark ettim yayinla.org sitesi kepenkleri indirmiş, siteye girmiyor :D

Yazar hakkında

Önerilen yazı