YURISTGAMEINIGAMEID101

gearbest günlük 8$ kazanın - Earn free 8$ from GearBest

gearbest 8$ kazanma
Gearbest nedir ?

 GearBest, AliExpress tarzı internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz ürünleri Çin'den ücretsiz kargo ile kapınıza kadar ürünleri gönderen güvenilir bir alışveriş sitesi. Ülkemizde firma yetkilisi bulunan, türkçe sorularınızı/sorunlarınızı yazıp cevap alabileceğiniz desteğe (gearbest ticket) sahipler. Bir çok youtuber'a sponsorlukla incelemeri için ürün gönderiyorlar denk gelmişsinizdir muhakkak. Bkz:(Çin'den X TL'lik ürün aldım, toplu paket açılımı v.s)

Gearbest'den yeni kampanya 


Gearbest para torbası ile günlük 8 $ kazanabilirsiniz. Davet linkinizle arkadaşlarınızı uygulamaya getirin ikinizde kazanın!  Tanıtım için yeni bir kampanya yapmışlar, davet linklerine tıklayarak kese açıyorsunuz ve her açışta size bir bakiye veriyor arkadaş davet edip linkinize tıkladığı zaman size o ücreti veriyor ve bakiyenize ekleyebiliyorsunuz. Alışveriş yaparken de bakiyemi kullan diyorsunuz bu sayede ücretsiz ürün alabilir ya da daha pahalı ürünler için alt limitsiz bakiyenizi kullanabilirsiniz.


Nasıl yapılır ?

Buraya tıklayarak linke gidin ve ekrandaki para toplaya (keseye) basarak 10-30 TL arasında random para kazanırsınız. Sonrasında kendi paylaşım linkinizi verecek o linki paylaşarak getirdiğiniz kullanıcılardan günlük 8$ a kadar para kazanabilirsiniz. Süre dolunca paranızı mutlaka almayı unutmayın.

Dikkat edilmesi gerekenler:
- Telefonunuzda GearBest uygulaması kurulu ve bir hesabınız olmalı (ücretsiz hesap oluşturabilirsiniz).
- Kampanya mobil uygulamaya (m gearbest) özel olduğu için Üstte verdiğim linke "telefondan tıklayınız daha sonrasında uygulamayı açacak çünkü".

Nasıl alışveriş yapılır ile ilgili detaylı konu sitemizde yarın paylaşılacaktır. Siz para kasın şimdilik, parayı kullanmak kolay :D

Yazar hakkında

Önerilen yazı