YURISTGAMEINIGAMEID101

Ücretsiz vpn, Süresiz ve Kotasız

PC için çalışan ücretsiz VPN

 Malum internette yasaklar ülkesiyiz her şeye engel/block geliyor. Şu günlerde çalışan ve kaliteli ücretsiz vpn bulmak oldukça zor. Mobil (android) için alternatifler oldukça çok, rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Sebebini de söyliyim: Android uygulama geliştiricileri bedava vpn hizmetini sizlere sunuyorlar, karşılığında bağlan diyene kadar her yerden fışkıran tam ekran reklamlardan para kazanıyorlar. Fakat Pc kısmına gelince işler değişiyor. Oldukça rahat reklam engellemeleri, crack proğramlar sayesinde windows kullanıcıları istemediği reklamlara maruz kalmıyor.

Bu yazımızda google Chrome tarayıcı uzantısı olarak kullanabileceğiniz 2 adet ücretsiz VPN servisini tanıttık.

Bilmeyenler için VPN nedir ? ne işe yarar, vpn kullanmak bizi ne kadar korur 

gibi soruları yanıtladığımız bir önceki ücretsiz 1 yıllık VPN  konusunda anlatmıştık. Dileyen linke tıklayarak aklındaki soru işaretlerini giderebilir.

Bedava vpn kullanmak


 Bedava vpn'leri kullanmak gayet normal. Ücretli olunca farkı daha fazla ülke seçeneği sunması olarak görülebilir. Vpn açıkken kredi kartı v.s bilgilerinizi kullanarak bir ödeme yapmayın. Onun dışında bir sorun olmaz. Ben senelerdir kampanyalardan yararlanarak ücretsiz kullanıyorum. Bu sayede bir çok vpn proğramını denemiş, tecrübe edinmiş oldum. Kampanya bulamadığımda ise halihazırda bedava olarak sunulan vpn yazılımlarını da kullandım, denedim. Kullanabilirsiniz arkadaşlar bedava diye aklınızda bir şüphe oluşmasın. Günlük ihtiyaçlar için gayet ideal. Her şeye para verirsek zaten baş edemeyiz. Ülke ekonomiside belli giderek küçülüyoruz. Her şeyin en iyisini her zaman alamayabiliyoruz. İnternet araçlarında da geçerli oluyor bu olay maalesef.

VPN i hiç kapatmamak

 Vpn servislerini hiç kapatmadan internette dolaşmak tercih meselesidir ve önerebileceğim meseledir. Linklere tıklayınca 2 saat yüklenmesini beklemek ve sonrasında bu siteye erişim engellendi yazısını görmek sinir bozucu. Gidip vpn i açmayı, bağlanmasını bekleyerek sayfanıza geri dönüp sayfayı yenilemek zaman kaybı gelebilir. İnternet hızınız yüksekse güvendiğiniz bir vpn servisini kullanıyorsanız internette gezinirken sürekli açık kalmasında bence herhangi bir sıkıntı yok. Zamandan tasarruf bile sağlayabilir. Ama internet hızınız biraz düşükse tavsiye etmem çünkü vpn ile bağlanınca da hızınızda bir azalma olacaktır ve internette dolanmayı, indirme yapmayı size işkence haline getirebilir.VPN 1:


VPN 2:

yukarıdaki ilgili linklere tıklayarak indirme sayfasına gidebilir ve Chrome tarayıcıda kullanabileceğiniz muhteşem VPN servislerine ulaşabilirsiniz.

Tavsiye VPN 1 için: Hollanda serveri çok hızlı bunu deneyebilirsiniz.

Yazar hakkında

Önerilen yazı

2 yorum

avatar

Gerçektende tavsiye edilebilecek VPN leri anlatmışşınız ihtiyacı olanlar kesinlikle konunuzu okumalı diyebilirim.

Paylaş
avatar