YURISTGAMEINIGAMEID101

Türkiye Yarışta nedir ? Canlı bilgi yarışmasında para kazan!


türkiye yarışta uygulaması ile kazanç
Canlı yarışma proğramları çıkmaya devam ediyor. Bunların içlerinden tutanda var, tutması için çabalayan uygulama geliştirici şirketlerde. Neyse biz işimize bakalım :D Amaç neydi ?
*Para kazanmak.

 Bu arada Hadi uygulamasına çok yüklenip sonraki tanıttığım Eleq canlı bilgi yarışmasına da yazdığım yazıda biraz ön yargılı davrandım kabul ediyorum. Eleq uygulamasını bir süre kullanmaya devam ettim şuan için kullanılabilir tavsiye edebilirim. Her gün yarışma oluyor akşam 20:00 de, ödül 6.000 TL ve pazar günleri ödül miktarını yükseltiyorlar. Katılım 30-40k civarında şuan.

Bakalım bu yazımızdaki uygulamayı sevecek misiniz ? Diğer yarışma uygulamalarına alternatif olabilir mi birlikte inceleyelim...

Türkiye yarışta nedir ?

Para ödüllü canlı bilgi yarışmalarının bir yeni üyesi diyebiliriz kendisine. Canlı sunucu ve katılımcıların (sizler) olduğu telefon veya tabletlerinizle katılıp soruları cevapladığınız bir bilgi yarışması.

Türkiye yarışta uygulaması nasıl oynanır ?

Telefon, tabletinize indirdikten sonra kayıt olun ve yarışma saatlerinde soruları doğru yanıtlayarak para ödülünü kazanın. Toplam 12 soru bulunmakta. Hepsini doğru cevaplamanız gerekmekte ödülü kazanmak için. Hiç yanlış yapma hakkımız ya da jokerimiz yok mu ?

Joker bulunmakta

Joker: Bir soruyu yanlış bilseniz bile yarışmaya devam etmenize yarıyor. Son soru için joker kullanılmaz. Bir nevi o soruyu atlamış oluyorsunuz joker ile.

Joker nasıl kazanacağız ?

Arkadaşlarınızı davet ederek veya sunucu size söyler çeşitli zamanlarda etkinlik olarak hesaplarınıza yüklerler.
Uygulamaya kayıt olurken 1 joker ile başlamak için benim kodumu kullanabilirsiniz.
Davet kodu: Amcui

İndirme linki: Tıkla

Ödeme yöntemi

Papara, alt limit: X

Uygulama yeni, internette çok bir bilgi, paylaşım yok. Bu sizin için avantaj, uygulamayı bilen ne kadar az olursa katılımcı sayısı o kadar az olur. Para daha az kişiye bölünür ve kazandığınız miktar böylece daha yüksek olur.
Yarışmada ödül benim gördüğüm 3.000 TL (zamanla artar mutlaka, hatta siz bu yazıyı okurken değişmiş bile olabilir güncel haline kendiniz uygulama içinden bakarsınız). Parayı az bulanlar olabilir "e ama Hadi uygulaması 30.000 TL dağıtıyor" niye 3.000 TL ye uğraşalım diyenler acaba 30.000 TL olan ödüllü yarışmayı kazananların aldığı para kişi başı 2 TL'yi geçmiş mi ?
Dediğimi anladınız siz. İstediğinizi yapmakta, oynamakta özgürsünüz. Yazdıklarım benim fikirlerimdir.

Tavsiye eder misin uygulamayı diye sorarsanız...
Tavsiye ederim deneyebilirsiniz.

Son olarak ipucu cevaplarına bakabileceğiniz bir sayfa: Tıkla

Yazar hakkında

Önerilen yazı