YURISTGAMEINIGAMEID101

Tidal Premium 3 ay 1.99 TL - HiFi music streaming

 

Tidal nedir ? 

Spotify'dan kat kat daha yüksek kalite müzik streaming yapan site. HiFi özelliğiyle öne çıkan bu çevirim içi müzik dinleme servisi müziği 1411kbps, 44.1 kHz/16 bit FLAC ve ALAC dosya biçimleri şeklinde sunuyor. CD kalitesinde olan TIDAL HiFi, müzik kalitesi 320 kbps ile sınırlı rakiplerinden bu nedenle dört kat daha iyi bir dinleme deneyimini bizlere sunuyor.
tidal hifi premium

Müzik kalitesine önem veren biriyseniz, kaliteli bir kulaklık ve telefona (HTC 10, HTC U11, LG V30 v.b) sahip fakat spotify'dan istediğiniz kaliteyi alamıyorsanız aradığınız platform kesinlikle Tidal. 


Neden önemle kaliteli kulaklık ve ses çıkış performansı yüksek cihazlar üstünde bu kadar durduk ? Ucuz, hifi desteği olmayan bir kulaklıkla (genelde telefon kutularından çıkanlar ve 20-140 TL arası olanlar) istediğiniz kadar Tidal Premium alın hifi modda şarkıyı açın farkı hissedemezsiniz. Spotify'da aynı ben bir fark göremedim diyebilirsiniz.

Telefon kısmında yukarıda saydığım cihazlar dışında Iphone 6 ve apple üzeri cihazlarınızda da gayet güzel performans alabilirsiniz. Ya da ipod'a sahipseniz tabiki onunla da v.b cihazlarla.

Bu cihazlar bende yok, uygun fiyata bu müthiş müzik servisini kullanamayacak mıyım ?

Hayır, tabiki. Sitemizde sizler için en uygun fiyatlara en iyi hizmeti almayı sunuyoruz. Bunu bedavaya alabileceğiniz yöntemleride anlatıyoruz. Bu kampanyada bedavadan biraz pahalı 3 aylık Premium (HiFi) üyeliği 2 TL ye almanızı anlatacağım.

Nasıl kayıt olunur ?

https://tidal.com

- İlgili kampanya ve kayıt olmak için linke tıklayın.
- Yeni ve ilk defa üye olanlara 3 ay boyunca 1.99TL , ancak daha önce üye olmuşsanız bile başka kredi kartı ve mail kullanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.
- Premium Abone olduktan sonra hemen iptal edin 3 ay kullanabilirsiniz, kartınızdan 3 ay sonra herhangi bir ücret kesilmez.

HiFi kalitesinde müziğin keyfini çıkarın 

Bilgilendirme:
Mevcut üyeler yararlanamıyor


Yazar hakkında

Önerilen yazı