YURISTGAMEINIGAMEID101

Mobelad ile para kazanma

05.03.2019 ÜST EDİT: Site son ödemelerini yapıp kapandı arkadaşlar.
Kapatılacağını sitede duyurdu, ödeme altlimitine ulaşmayan ama 5 TL üsütünde bakiyesi olanların ödemesini yaptı. Kapanma sebebi olarak reklamverenlerin ödeme yapmaması dedi. Benzeri site rekapp şuan ödeme yapmaya devam ediyor. Onu kullanabilirsiniz yada sitemizdeki diğer internetten para kazanma sitelerini inceleyip kullanabilirsiniz.

Mobelad nedir ?

İnternetten yatırımsız para kazanabileceğiniz, site içindeki reklamlara tıklayarak para kazanabileceğiniz bir site. Sitede öyle can sıkıcı her yerden fırlayan reklamlar yok, google Recaptcha ile ben robot değilim kutucuğunu işaretleyip kredi topla butonuna basıyorsunuz ve rastgele kredi kazanıyorsunuz.
Site sahibide reklamlardan kazandığı paranın bir kısmını siteye ayırıp kalanını kullanıcılarına dağıtarak kazanıyor ve kazanmaya devam ediyor.Nasıl kayıt olunur ? 

Buraya tıklayarak kayıt olma sayfasına ulaşabilirsiniz. E-posta ve telefon onayı yaparak siteyi kullanabilirsiniz.

Mobelad ile ne kadar kazanabiliriz ?

Öncelikle siteden topladığınız kredileri TL'ye çevirmeniz gerekli. 1000 kredi = 1 TL
Siteye günde istediğiniz bir saatte girerek toplam 5 dakikanızı ayırarak 0.50 - 1 TL arası para kazanabilirsiniz. Fazla vaktinizi ayırmanız gerekmediği için ve sitenin geçilmesi zor pek bir reklamı olmadığı için para kazanmak için kullandığınız siteler arasına eklemenizi öneririm.

Daha fazla kazanamaz mıyız ?


Günlük bonus adı üstünde günde 1 kere toplanabiliyor. Onun dışında "bonus kredi" bölümü var. Burada bonus1 5 saatte bir, bonus2 2.5 saatte bir kredi toplamaya izin veriyor. Verdiği krediler günlük bonusa göre düşük tabi ama bu siteden daha fazla para kazanmak istiyorsanız bonus1 ve bonus2 bölümünü daha fazla ziyaret etmelisiniz.
Ve tabi ki referans kasarak para kazanmakta mümkün. Referans başı önceden 500 kredi veriyorlardı. Şimdi bunu düşürmüşler 300 kredi veriyorlar artık. Sahte referans kasmakla uğraşmayın ban yemenize değmez az kazandırıyor zaten.


Min. ödeme ve ödeme yolları neler ?

Min. Ödeme: 15 TL
Ödeme yolu: Papara
Site ödeme yapıyor, güvenilir.

Tavsiye eder misin siteyi diye sorarsanız...
Tavsiye ederim, deneyin.

Yazar hakkında

Önerilen yazı