YURISTGAMEINIGAMEID101

Hadi Canlı bilgi yarışması 201.900 Tl dağıtıyor - Yılbaşı özel

hadi 200.000 tl kazanan

Merhaba arkadaşlar, hepinize iyi seneler diliyorum ve bugünkü yazıma başlıyorum. Yılbaşını evde geçirecek arkadaşlar; bu gece büyük ödüller kazanabilirsiniz!

Hadi uygulaması 201.900 TL ödül dağıtıyor!

Bugünkü yarışmada yılbaşına özel 201.900 TL kazananlar arasında dağıtılacak. Bu geceki yarışmanın detaylarına gelecek olursak. Saat 20:30'da başlayacak ve sizler için özel joker kodu gönderdiler. 
Joker kod:YENİYILDAHADİDE
Uygulama içinden joker kodunu etkinleştirerek 1 soruyu yanlış bilme hakkı kazanabilirsiniz.
 
Hadi para ödüllü canlı bilgi yarışmasını daha önce duymayanlar buraya tıklayarak daha önce detaylı olarak incelemiş olduğumuz yazıyı okuyabilirler. 
Umarım sorular biraz zor olur ve bu ödülde bile adam başı 1-2 TL kazanç düşmez diyerek sıradaki uygulamaya geçiyorum.

Eleq uygulaması yılbaşı özel 70.000 TL ödül dağıtıyor

Sitemizde tanıttığımız para ödüllü canlı bilgi yarışmaları arasından bizde yeri başka olan, benim en beğendiğim uygulama Eleq bu gece 70.000 TL ödül dağıtacak. Hadi'ye göre oldukça düşük, şahsen daha yüksek bir ödül miktarı beklerdim sonuçta bu da türktelekom'un uygulaması. Katılımcı hadi'ye göre daha düşük olduğu bu uygulamada benim görüşüm Hadi'nin dağıtacağı ödülden kişi başına düşen kazançtan daha fazla kazanacağınız yönünde.
Bu geceki yarışma saat 20.00'de başlayacak, daha önce kayıtlı olan kullanıcılara sistem otomatik olarak joker tanımladı arkadaşlar. Jokeriniz hesaplarınıza gelmiştir.
Sizlere eğer bu tür canlı yarışmalarla para kazanmaya çalışıyorsanız Eleq oynayabilir, bu uygulamanında katılımcı sayısı 100-150k yı geçtiğinde bunu da bırakmanınız öneririm.
Biri gider biri gelir arkadaşlar merak etmeyin.

Eleq uygulamasını daha önce duymayanlar buraya tıklayarak daha önce detaylı olarak incelemiş olduğumuz yazıyı okuyabilirler. 

Türkiye yarışta uygulaması boş geçmiyor ve o da 50.000 TL dağıtıyor

Katılımcı sayısı eleq'den sonra gelen bu uygulama da gayet stabil ve istikrarlı bir şekilde yolunda devam ediyor. Bu gece kendine göre oldukça iyi bir ödül dağıtıyor tam 50.000 TL. Bu geceki yarışma saat 19:30'da başlayacak, joker kodu: 2019

Türkiye yarışta uygulamasını daha önce duymayanlar buraya tıklayarak daha önce detaylı olarak incelemiş olduğumuz yazıyı okuyabilirler.

Hepinize iyi eğlenceler

Yazar hakkında

Önerilen yazı