YURISTGAMEINIGAMEID101

freelira nedir

 
05.03.2019 ÜST EDİT: Site kapandı. Başka para kazanma sitelerine bakınız.

Freelira nedir ?

Bir faucet sistemi üzerine kurulu, dağıttığı para birimi Türk Lirası olan bir site. Siteye istediğiniz aralıklarla girerek para toplayabileceğiniz bir sistem.

Faucet nedir ?

Daha önce bitcoin veya diğer altcoinler için faucet sitelerini görmüşsünüzdür veya duymuşsunuzdur en azından bu kelimeyi. Faucet türkçe karşılığı "musluk" anlamına gelmektedir. Bu tür sitelerde kayıt işleminden sonra sitede bir tane buton bulunur faucet topla gibi. Bu butona bastığınızda belli bir miktar yada şansa bağlı sistemse belli sayı aralığında para verir site. Tabi bunu sürekli yapamazsınız. Faucet topladıktan sonra siteye göre değişmekle birlikte 5 dakikada 1, saatte 1 defa tıklama hakkınız olur. Butona basıp topladıktan sonra buton pasif olur ve sonraki tıklamada otomatik açılması için kalan süre yazar. Sizde vaktiniz oldukça siteye girip faucet toplayarak kazanırsınız.

Dipnot: Şuan denediğimde "bonus topla" butonuna bastığınızda link.tl sekmesi açılıyor ve kısaltılmış linki geçmeniz gerekiyor. Ama sistemi (kontrolü) doğru düzgün yapmamışlar. Link.tl nin olduğu sekmeyi reklamı geçmeden kapatabilir ve bir önceki sayfadan bonus a butonuna tekrar bastığınızda normal linki geçmiş gibi sayıyor ve bakiyeniz ekleniyor.

Freelira sitesinde faucet bekleme süresi: 1 saat
Faucet toplamak için butona bakmadan önce geçmeniz gereken robot doğrulaması: reCAPTCHA v2
Bunu neden yazdım ? Bazen google reCAPTCHA sistemi sinir bozucu olabiliyor veya siteye bot yapmak isteyenler bilmek isteyebilirler :D
reCAPTCHA'yı sürekli kullanacağınız için sürekli resim seçme soracak ve bu olay bazen 3-4 tur doğru seçmene rağmen google'ın gıcıklığı geçmiyor/onaylamıyor. CClenear ile çerezlerinizi silerseniz sorununuz düzelebilir.

Nasıl kayıt olunur ?

Tıkla kayıt sayfasına git
Freelira kayıt işlemi için papara numaranızı giriyorsunuz. Örnek: P1598728965 olacak şekilde papara numaranızı giriyorsunuz.

Ödeme yöntemi ve alt limit 

Ödeme yöntemi Papara
Minimum çekim 25 TL 

Tavsiye eder misin siteyi diye sorarsanız...
Tavsiye etmem. Sadece tanıttım merak edenler ve bizim yorumumuzu isteyenler için. 

Vaktinizi bu siteye harcamayın derim. Kendi kullandığım siteler ve kazanç yolları zamanla eklenecek takipte kalın.

Yazar hakkında

Önerilen yazı