YURISTGAMEINIGAMEID101

Captcha çöz para kazan - get paid to type

 

Captcha nedir ?

Sitelerde genellikle giriş yap/ kayıt ol bölümünde yer alan robot olmadığınızı doğrulamanız için koyulan bir güvenlik kontrol aracı. En meşhur olanı (ve gıcık olanı) google reCaptcha sistemidir. Resimdeki trafik lambalarını seçin benzeri şeyler yapmanızı ister onaylamak için. Hatırlamışsınızdır şimdi.
Birde diğer türleri vardır. Başka sitelerin oluşturmuş olduğu, kullanımı google reCaptcha'a göre daha az olan robot doğrulama sistemleri.
Konumuz bugün bunlar. Bunları çözerek para kazanma yöntemini anlatacağım. Para kazanmak için sadece bilgisayar ve klavyeye ihtiyacınız var. Sizin sadece görseldeki (captcha'daki) metni doğru yazmanız gerekmektedir. Her bir captcha'nın çözümü için para kazanıyorsunuz.


Nasıl kayıt olunur ?

site linki: 2captcha
- Linke tıklayın ve kayıt olun.
- Work for 2Captcha bölümünü kullanacaksınız.
2captcha app


Ödeme yöntemleri:

WebMoney, Perfect Money, BITCOIN, AdvCash, uphold.com, Payeer

Ödeme alt limiti:

1 $ olduğunda ödeme talep edebilirsiniz. Güvenilir site, uzun süredir aktif ve bir çok yerde kullanan mevcut.

Tavsiye eder misin uygulamayı diye sorarsanız...
Tavsiye ederim. Saatte 1-4 TL arası kazanırsınız. Ödeme alt limitide düşük. Acil para lazım olduğunda bile düşünülebilir bir sistem.
Bu işten aylık 200 $'a kadar kazanmanız mümkün. Ancak daha fazlası için başka kazanç yöntemlerine bakmanızı öneririz. Sitemizi takipte kalın.

Diğer Captcha çözerek para kazanma siteleri:

MegaTypers, yazdığınız her 1000 kelimelik resim için 0,45 - 1,5 $ arasında ödeme aldığınız en iyi web sitelerinden biridir.
FastTypers, harika işçilerini takdir eden ve 1000 captcha başına 1,5 dolara kadar ödeyen bir sitedir. Captcha çözümleme ücreti gece saatlerinde özellikle 24:00 - 05:00 arası daha yüksek olacaktır.

 

Yazar hakkında

Önerilen yazı

2 yorum

avatar

Zamanı olanların evde oturarak para kazanabileceği güzel bir alternatif elinize sağlık.

Paylaş
avatar

Bu işle baya ugraştım kazancımda şuan iyi hocam herşeyi detaylı bir şekilde anlatmış kullanmanızı tavsiye ederim.

Paylaş