YURISTGAMEINIGAMEID101

Bedava 1 yıl Premium VPN service


 Bedava 1 yıllık premium VPN

Bilgisayarda kullandığım, malum günümüzde her geçen gün yasaklanan VPN servislerinden parayla aldıklarımız bile engel yemiş durumda. Yurt dışında popüler (neden yurt dışı dedim ? Türkiye hariç diğer ülkelerde sorunsuz çalışmaya devam ederken VPN kullanmayı ve VPN servislerini engelleyen günümüz teknoloji çağında tek ülkeyiz) bir çok VPN servisi var. Bunlardan log tutmayanı bulmak zor. Kimilerine göre log tutmayan diye bir şey yok hepsi tutar. Hacker'ların kullandığı servisleri bulmak biraz araştırmayla mümkün ama bulduğumuz servisler :D lamer'ların kullandıkları.Gerçek hacker kendi güvenliğini kendisi sağlar. Güvenlik konusuna değinmişken...

VPN kullanmak güvenli mi & bizi gerçekten güzlüyor mu ?

VPN sizi kısmen korur arkadaşlar. Yani sitelere karşı sizi korur, site sahipleri sizi farklı yerden (ülke) bağlanmış olarak görür. Siteleri kandırabilirsiniz. Ama bir "siber suç işlediğinizde" hakkınızda işlem başlatıldığında sizin asıl IP adresini kullandığınız VPN servisi sizin bilgilerinizi polis v.b kurumlara vermekle yükümlüdür.

Peki başka ne işe yarar VPN ?

Konudaki asıl amacımız erişimi Türkiye'den engellenmiş olan sitelere yurtdışından bir bilgisayardan bağlanmış gibi görünmek. Bunu VPN proğramları tek tıkla yapıyor :D

Her hangi bir ceza/dava alır mıyız VPN kullandığımız için ?

Tabiki hayır. Dilediğiniz gibi kullanın geçmişte kullandığı için para cezası dahil herhangi bir ceza almış biri bulunmuyor ülkemizde. Dünyada da duymadım ben.

Premium nedir ? Daha hızlı VPN nasıl olur ?

Premium genelde birden çok ülke seçeneği bulunması, kullanıcıların istediğini seçebilmesi özelliğidir. Onun dışında trial/bedava servislerde birçok reklam ve hız kısıtlaması bulunur. Sizin internet hızınız 24 mbps iken vpn'e bağlanınca indirme yaptığınızda gördüğünüz hız 8-16 veya daha düşük bir hız olabilir. Servis güzel çalışıyor, tam hız istiyorsan premium al gibi bir satış stratejisi sergileyebiliyorlar. 

Tamamen yasal yollarla kampanyaları takip ederek sizlere en iyi servisleri bedava alabilmeyi sunuyoruz methodlarımızla 

Haydi bu konumuzdaki bedava premium vpn alma methoduna geçelim... 


-Kayıt olma/kampanya sayfasına Tıkla git 
-Resimde gösterdiğim bölüme kampanya kodunu girin. Kampanya kodu: SHARE19
Yeni kod: BF2019
Yeni kod: OCTSD1YEAR
-Mail adresinizle kaydolun ve proğramı indirin bitti. 


12.02.2019 Edit: Kampanya kodu güncellendi, yeni kodu kullanabilirsiniz.

Yazar hakkında

Önerilen yazı