YURISTGAMEINIGAMEID101

1 günde 20$ kazanın!


Herkes 20$'a kadar kazanabilir! Davet gücünüze, çevrenize, arkadaş sayınıza bağlı olarak tek seferlik max. 20$ kazanmayı göstereceğim.
Bu methodda her davet ettiğiniz kişi için para kazanacaksınız.

Sweatcoin

Yürüdükçe kazanın, adım attıkça kazanın! Her 1000 adım 1 SWC coin.
Kullanıcılarına adım attıkça kazandıran, hem sağlığınızı (sizi) düşünen hemde para ödeyen uygulama :)


Haydi başlayalım

Dikkat! Kayıt olmak için uygulamayı indireceğiniz mobil cihazdan verdiğim linke girin ve oradan indirin. Referanslı linktir 1$ ile başlarsınız.
İndirme linki: Tıkla git

Uygulamayı indirdiyseniz şimdi kayıt olma adımlarına geçelim..

Nasıl kayıt olunur ? 

Uygulamayı ilk açtığınızda aşağıdaki resimdeki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.
- Adınızı girin
- Soyadınızı girin
- GPS izni vermenizi isteyecek izin ver diyin.
- Telefon numaranızı girin
- Telefona gelen onay kodunu girin ve kayıt işlemi bu kadar.

 Nasıl 20 $ kazanacağız ?

Ekranı sağa kaydırıp "Offers" bölümüne geldiğinizde biraz aşağıya inince Paypal logolu bir kampanyanın olduğunu göreceksiniz. Şuan için en karlı olan o. 20 kişiyi davet ederek 20 $ kazanabilirsiniz.


Ödeme yöntemi nedir ?

Resimde paypal logosu olduğuna bakmayın. Paypal yok diyip ilerlediğinizde normal Türkiye'de kullandığınız herhangi bir banka hesabınızı tanımlayın. Sorunsuz ödeme yapıyor.

Sweatcoin para çekme

Arkadaş davet ederek, referans kasarak 20$ ı kazandıysanız sıradaki adım yürüyerek para kazanma sweatcoin bize bu imkanı sunuyor. Yürüdükçe, adım attıkça uygulama arkaplanda attığınız adımları, gittiğiniz mesafeyi hesaplıyor ve bunun karşılığında bize coin veriyor. Yalnız bu kazanç yolunda önemli madde şu: Yürüyerek kazandığınız coinleri ödeme talebi vermeniz için 1 yıl geçmesi gerekiyor kayıt tarihinizden. Yani siz 1000 swc coin = 1000 $ eşiğine ulaşsanız da ödeme alabilmeniz için aradan 1 yıl geçmesi gerekiyor. 1 yıl sonra bu uygulama kalır mı, ödeme yapar mı bilemem. Ben bilgileri aktarayım kullanmak, denemek isteyen, zaten her gün o kadar mesafe yürüyorum kaybedecek bir şeyim yok derseniz belki 1 sene sonra gerçekten 1000 $ kazanabilirsiniz.

Yazar hakkında

Önerilen yazı