YURISTGAMEINIGAMEID101

MarketAgent ile anketlerden para kazanmayan kalmayacak!

 

İnternetten para kazanmanın en iyi bizimde tavsiye ettiğimiz; anketlerle para kazanma

Bu yazımızda tanıtacağımız site anket sitelerine yeni başlayanların seveceği hem kazancı bol hemde anket gelme sıklığı bol. Haftada min. 4 anket diyor ve her yaptığınız anketten ortalama 1.5 € kazanabileceğinizi iftiharla söylüyorum.
Hemen kısa bir hesapla;
Haftada: 4x1.5= 6 
Ayda: 24 € kazanabilirsiniz. Güncel Euro kuruyla çarptığımızda elimize oldukça güzel para geçmektedir. Ama durun daha bitmedi!! Bu sadece 1 anket sitesiyle kazanabileceğiniz para :D
Kendi kullandığım ve sizlere tavsiye ettiğim internetten kazanç yollarını bu siteyi takip ederek öğrenebileceğinizi biliyorsunuz. Kullandığım anket sitelerini de ilerleyen günlerde konularını açıp tanıtacağım ve en son tüm anket sitelerini tek listede bir konuda toplayacağım. Genel mantığı anladıktan sonra seri şekilde kaydolup para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.Marketagent nedir ?

Firmaların/şirketlerin pazar araştırmalarını yapan, müşterilerin olumlu olumsuz yorumlarını alan veya ilgili markanın ne kadar tanındığını, markayı nereden duydukları gibi bilgileri toplayan ve şirketlere satan bir dijital market. Bu bilgileri bizlere anket yoluyla sorarak topluyor ve doldurduğumuz anketler ile para kazanıyoruz. Sitede Türkçe dil desteği mevcut. Birazda kendiniz öğrenmek isteyebilirsiniz...


Yeni anket geldiğini nasıl anlarız, yeni anketlere nereden bakacağız ?

Siteye kayıt olurken kullandığınız bir mail adresi girin lütfen bu önemli. Yeni anket olduğunda size mail geliyor, hem anında haberiniz oluyor hemde maile gelen linkle ankete hemen katılabiliyorsunuz.
Ayrıca marketagent mobil uygulamasınıda indirip hesabınıza giriş yapın. Günlük anketlere ve anket çarkına kolayca katılarak profilinize uygun anketlere ulaşabilirsiniz.


Ödeme alt limiti nedir ?

Ödeme alt limiti 2 €. Siteye aşağıda verdiğim linkten kayıt olduğunuzda 1.5 € bakiye ile başlayacaksınız. Profilinizi düzgünce doldurun aşağıda taktikler vereceğim çok anket gelmesi için.
İlk anketi tamamladığınızda ödeme alt limitine çoktan ulaşmış olacaksınız. Anket ücretleri 0.70 € - 2.20 € arası.


Kayıt olmak ve bonus bakiyeyle başlamak için link:

Tıkla kayıt ol

Taktikler 

Sorularda çıkanları bunları seçmenizi tavsiye ederim (daha hızlı geçersiniz ve anketten atmaz)
- yaş: 25-32
- bölge: Marma'ya ya da Akdeniz bölgesi
- evli
- hanede yaşayan kişi sayısı: 3
- 1 çocuk 
- eğitim: Lisans üstü ya da Master derecesi
- çalışma durumu: tam zamanlı
- kararları eşit paylaşıyoruz

- kendine ait müstakil ev
- kurumunuzda çalışan sayısı: çalışmıyorum/bilmiyorum
- kurumun yılık geliri: bilmiyorum


 Ödeme kanıtı: Skrill Yazar hakkında

Önerilen yazı