YURISTGAMEINIGAMEID101

Eleq uygulaması nedir ? Eleq para ödüllü canlı bilgi yarışması


Gün geçmiyor ki tutan bir uygulamanın bir benzeri daha çıkmasın...
Bu sefer TürkTelekom'dan atak geliyor ve Turkcell'in çok tutan Hadi uygulamasından sonra bende bir uygulama çıkartmalıyım diyerek Eleq isimli uygulamayı uygulama marketlere sürüyor.
E tabi birde para ödüllü yapıyor ki kullanıcılara çekebilsin uygulamaya.

Malumunuz ülkemizde kolay yoldan para kazanmayı isteyen bir çok kişi var. Bunun için TV yarışmaları düzenleniyor ve oldukça izleniyor. Birçoğumuz o yarışmalara başvurmuşuzdur. Ama tabi herkesi çağırsalardı yarışma olmazdı, gelin paranızı alın sıradaki gelsin gibi bir olaya dönerdi.
Öte yandan Çiftlik Bank, Dolandırıcılar ve Bitcoin/altcoin madenciliği yaparak para kazanmaya çalışan, para kazanmayı umut eden kişi çok olunca bu tür para ödüllü uygulamaların tutması elden bile değil.

 Tamam çok yüklendik sanırım para ödüllü uygulamalara ama Hadi uygulamasını android'e ilk çıktığında indirmiş biri olarak (O zamanlar 10-20k katılımcı vardı yarışmaya) saçma sapan sorular ve katılımcının çok olmasıyla 12/11 yaparak kazansan bile 70-80 kuruş anca kazanıyordun. Uygulamada ödeme alt limiti 20 TL. Şimdilerde uygulama daha tanınır olunca katılımcı sayısı 500-600k ya çıkmış olup yarışmayı o gün kazansan bile 10-20 kuruş anca geliyor. Yani harcadığınız zamana ve internet paketinize yazık.

Tabi bunlar benim görüşlerim elbet katılmayanlarda vardır. Şimdi Objektif olarak uygulamanın tanıtımına geçelim :)

Eleq uygulaması nedir ?

Canlı olarak oynayabileceğiniz, kazanlara para ödülü veren bir bilgi yarışması.
Android ve IOS cihazlarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz.
İndirmek için: Tıkla

Yarışmalar ne zaman ve saat kaçta oluyor ? 

Her gün saat 20:00

Ödeme alt limiti nedir ?

Bakiyeniz 50 TL olduğu zaman banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Joker var mı ?

İnstagram sayfalarında ipucu paylaşıyorlar (ipucuların cevaplarını bulan sayfalarda var), Onun dışında jokerde dağıtıyorlar arada. Davet ederek kazanabilirsiniz. Ve uygulamaya ilk girdiğinizde referans kod: Amcui 
girerseniz bonus jokerle başlarsınız.


Tavsiye ediyor muyuz, oynanır mı ? 

İlk başlar oynayabilirsiniz, katılımcı çoğalınca (100k+) bırakırsınız.


Yazar hakkında

Önerilen yazı