YURISTGAMEINIGAMEID101

Tüm Vpn'lerin Premium Full Apk'sı - Bedava sınırsız vpn

Premium VPN uygulamalarını ücretsiz almak!

Bildiğiniz gibi VPN uygulamalarında indirmesi zaten bedava olan birçok uygulama mevcut Play Store'da. Bu uygulamalar işimize yaramıyor mu ? Neden premium uygulamalar almak yada ücretsiz alabileceğimiz bir methodla sahip olmak istiyoruz ?

Ürün bedavaysa asıl ürün sizsiniz!

Bedava olarak Play Store'da bulunan VPN uygulamaları ya çok yavaş (stabil değil) ya da reklamlar işkence geliyor. Her yer reklam dolu 2 saniye bağlan tuşuna basıp çıkacaksınız ama tam ekran çıkan ve otomatik oynayan videolu reklamlar sizleri bıktırıyor biliyoruz. Uygulama sahipleri reklamlardan inanın çok fazla paralar kazanıyor. Tamam kazansın, ama uygulamadan da memnun değilsiniz. Hız yavaş, bağlanmak istediğiniz ülke listede yok. Evet belkide sizi premium VPN'lere iten en önemli sebep bir çok ülke seçeneği olan bir VPN.

Premium VPN'lerin deneme süresi çok kısa

Deneme süresi bittikçe yeni VPN indirmek can sıkıcı. Uygulamayı kaldırıp geri yüklemek günümüzde artık pek işe yaramayan bir yöntem. Başka taktik lazım.

Peki en kolay premium VPN'lerden sınırsız olarak nasıl faydalanacağız ?

Çareyi patch yapılmış premium apk uygulamalarını internetten arayıp indirmekte bulabilirsiniz. Bu uygulamalar crackli yani bir şekilde lisans süresi doğrulama aşaması geçilmiş, deneme süresi gerçekte bitmiş olsada uygulama bunu kontrol edemediği için sınırsız olarak kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Bazı uygulamalarda ise crack yapan kişi kalan süreyi 999999 gibi uzatıp uygulamayı bu şekilde yanıltıyor. Siz yine ücretsiz kullanmaya devam ediyorsunuz.

Bu uygulamalar güvenli mi ?

Telefonunuzda antivirüs varsa yüklediğinizde antivirüs virüs bulursa yüklemeyi engeller yada kaldırmanızı ister zaten. Ama durun! Hiç antivirüs yüklemenize gerek yok. Daha kolay bir yöntemi size söyleyeceğim. Uygulamanın gerektirdiği izinler.. uygulamayı yüklerken bakarsınız sizin her şeyinize erişim istiyorsa ya da uygulama vpn uygulaması ama sizin kişiler, kamera gibi uygulamalarınıza erişim istiyorsa yani ilişkisi olmayan saçma şeylere erişim izni istiyorsa yüklemeyin.


Sizlere tüm bu risklerin en az olduğu, benim aşağıda paylaştığım siteyi tavsiye ediyorum...

Bu sitede bütün aradığınız VPN'lerin premium hali ücretsiz indirebileceğiniz şekilde sitede mevcut.
Buyrun link:  TIKLA GİT


Yazar hakkında

Önerilen yazı