YURISTGAMEINIGAMEID101

Lucky box ile para kazanma - Lucky box nedir ?

 

Lucky box (şanslı kutu) Nedir ?

Telefon veya tabletinizden oynayabileceğiniz, sonucunda gerçek para kazandığınız bir uygulama.

Lucky box nasıl oynanır ?

Oyun isminden de anlaşılacağı üzere bir kutu açma oyunu. Bir sürü kutu var ve tabiki bu kutuları açmamız için gereken bir çeşit anahtar (bilet). Oyuna ilk kayıt olduğunuzda (ref kodumu kayıt ekranında girerseniz sevinirim) 10 bilet veriyor. Sizde gidip rastgele istediğiniz kutuları açıyorsunuz. İçinden 0.05 ile 50 LP arası bir oyun parası kazanıyorsunuz. 1 LP = 1 TL başlangıçta size verilen 10 bilet ile ortalama olarak yine 10 TL civarında bir para çıkarırsınız sandıklardan. Oyun bu şekilde. Biletleriniz bittikten sonra reklam izleyerek 0.20 bilet kazanırsınız. 1 bilet olunca da yine sandık açarsınız. Günde max. 6 reklam izleyebilirsiniz. Reklam izlemek dışında başka görev yaparak bilet kazanmanız mümkün. Günde 1 kere kazı kazan hakkınız var, orda size yine normal bir sandık açarmış gibi rastgele LP çıkıyor.

Min. çekim ne kadar ?

50 TL. Banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Oynanır mı? Tavsiye ediyor musun diye sorarsanız ...

Başlangıçta şansınıza daha yüksek LP kazanırsanız 15-20 tl gibi, devam edin derim. Ha benim dediğim gibi 10 tl civarında çıkarsa; İlk ödeme alt limitine kadar ulaşıp paranızı çekin ve sistemi bırakın derim.

Daha farklı, Daha kazançlı siteleri uygulamaları sizlere tanıtmaya devam edeceğiz. Sitemizi yer imlerine eklemeyi unutmayın :D
Bol kazançlar.


indirme linki: Tıkla git

Ref ID: 51235


Yazar hakkında

Önerilen yazı

2 yorum

avatar

Sobe oyna kazani indir 516834 kodu gir gorevleri yap arkadaslarini davet et kazan

Paylaş
avatar

Lucky box uygulamasini kullaniodun fakat girilmio kaldirdi eger sizde link varsa atin

Paylaş