YURISTGAMEINIGAMEID101

Hadi uygulaması ile para kazanma - Canlı yarışmada ödül kazan

 

Hadi uygulaması ile para kazanma

Hadi Nedir ? 

Canlı yayında eğlenerek para kazanacağınız bir bilgi yarışmasıdır. Televizyondaki bilgi yarışmalarını izlerken, ben olsam şu kadar parayı çok rahat alırdım diyenler: Bu uygulama tam size göre!

Hadi Nasıl oynanır ?

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra üye olmanız gerekmekte. Üye olurken telefon numaranızı kullanıyorsunuz, gelen onay kodunu girdikten sonra ilerleyin ve artık uygulamanın ana sayfasına ulaştınız. Yarışma olduğunda (başladığında) otomatik olarak bu sayfadan sizi canlı yayına atacaktır. Yayında sunucu soruyu okumaya başladığı andan itibaren 10 saniye süre içinde ekranda beliren 3 şıktan birini seçiyorsunuz. Cevaplar toplanıp elenenler ve yarışmada kalanlar ayrılacak. Toplam 12 soru var, bütün soruları doğru cevaplayanlar arasında o günkü ödül paylaştırılıyor. Genelde 4000 TL ödül veriliyor. Bazen artıyor ödül miktarı.

Not: Uygulamaya kayıt olmak için ya da oynamak için turkcell'li olmaya gerek yok.

Yarışmada Joker ya da Pas yok mu ?

Pas seçeneği yok. Joker var. Joker yanlış cevapladığınız bir soruyu otomatik geçiyor. Elenmemiş oluyorsunuz bu sayede. Ama her yarışmada 1 joker kullanabilirsiniz. Jokeri yanlış cevapladığınızda otomatik kullanıyor, seçmek için bir şey yapmanıza gerek yok.

Joker nasıl kazanacağız peki ?

Uygulamaya ilk üye olurken davet kodu girerseniz 1 tane joker kazanabilirsiniz. Kayıt olurken girmeniz gereken davet kodu: amcui

Bunu sadece bir kez kazanabilirsiniz. Başka joker kazanmak için uygulama içinde joker kodu girme alanı var. Yarışma başlangıcında nasıl joker kazanabileceğinizi sunucu söylüyor. Burada yazamayacağım onu çünkü değiştirebiliyorlar.

Bir başka  yol davet ederek kazanma. Her davet ettiğiniz kişi üye olunca sizede 1 joker gelir. İsterseniz bununlada kazanabilirsiniz.


Sorular zor değil mi ? Nasıl 12/12 yapacağız ?

İlk 5 soru çok kolay diyebilirim. Dikkatli okuyan herkes doğru cevaplayabilir. Sonraki sorularsa orta-zor arası. 1 yanlış bilme hakkınız joker olduğu için var diyebiliriz. Birde o günün yarışmasından önce Uygulamanın instagram sayfasında 1 soru ile ilgili ipucu paylaşıyorlar. Bu ipucunu çözmekle uğraşmayın diye çok güzel çalışan hadi ipucu sayfaları var. Bunlardan birini takip etseniz yeter. Ben size vereceğim ismini. Buradanda bir soru düştük. 12/10 soru bileceksiniz ve para ödülünü alacaksınız.
Hadi ipucularını bulan sayfa link: https://www.instagram.com/hadi.ipucu/

Ödeme yapıyor mu ?

Uygulama Turkcell in uygulaması arkadaşlar. Ödeme sorunsuz yapıyor. 20 Tl olunca banka bilgilerinizi girip ödeme alabilirsiniz.

Taktik nedir ?

Birden fazla cihaz ile oynayın. Bilmediğiniz bir soruyu sallayacağınız zaman her telefonda farklı şık işaretlersiniz. Tavsiyem 3 telefonla yarışmanız. 3 şık olduğu için garanti 1 telefon o bilmediğiniz soruyu doğru işaretler ve yarışmaya devam edersiniz.

-Taktik 2 
2 telefonla yarışın. 2. telefonu sunucu soruyu okurken: google sesle aramayı açın ve dinletin. Cevabı google sayesinde bulabilirsiniz. Her soruda tutmayabilir tabi.

Uygulama indirme linki:
Android 

Ios

Yazar hakkında

Önerilen yazı