YURISTGAMEINIGAMEID101

Free.GG video izle skin kazan 7/24 kazanç


FREE.GG Nasıl çalışır ?

Arkadaşlar sitede para kazanmak çok basit ve zahmetsiz. Yan sekmede otomatik video izliyorsunuz ve böylece puan kasıyorsunuz sitede. Sadece bu değil puan kasmak için başka seçeneklerde var. Çeşitli görevler yaparak puan kasmak mümkün.

Nasıl kayıt olacağım ?

Kayıt olma linki:  free.gg
free 250 coins code:  freeamcui

Otomatik video izleyerek nasıl puan kazanacağız ?

Siteye kayıt olduktan sonra "earn" bölümüne gelip, Smores.TV veya EngageMe.TV sitelerinden istediğinize tıklayıp kayıt olun. Oraya kayıt olduktan sonra hesabınızı earn.gg adresine bağlamalısınız. Smores.TV üzerinden anlatıma devam edersek; sağ üst bölümden profil resminize tıklayın ve ardından "Loyalty Program Rewards" yazısına tıklayın. Açılan sayfada zaten free.gg sitesinin logosunu göreceksiniz. Link e tıklayıp hesabınızı bağlayın.
Detaylı anlatım istiyorsanız: Tıkla git
Engagame.tv için detaylı anlatım: Tıkla git

Hesabınızı bağladıktan sonra free.gg sitesine dönün ve altta verdiğim resimdeki bölümden istediğinize tıklayıp video izlemeye başlayın. 


Topladığımız puanları nasıl çekebileceğiz ?

Daha önce csgo gambling sitelerinde oynadıysanız https://bitskins.com sitesini duymuşsunuzdur veya kullanmışsınızdır. Kısaca cs:go, dota2 gibi bir çok popüler steam oyunlarının oyun içi itemlerini bu siteden çekip kullanabilirsiniz ya da satarsınız. Free.gg withdraw olarak bize bitskins e balance gönderme yöntemi ve XBOX gift card, PSN cash card olarak puanı harcayabileceğiniz ödeme yöntemleri var. Yakında diğer ödeme yöntemlerininde ekleneceği yazıyor.


FREE.GG güvenli mi ?

Site güvenilir arkadaşlar, sorunsuz kullanabilirsiniz. 

Yazar hakkında

Önerilen yazı

1 yorum:

avatar

Nakit çekiliyor mu

Paylaş