YURISTGAMEINIGAMEID101

Cowlook ile yatırımsız gerçek Para kazan

 

Cowlook Nedir ? Nasıl Oynanır ?

Oyun size başlangıçta 1 inek, 3 yem veriyor arkadaşlar. İneği yemle besledikçe ineğin enerjisi artıyor. Her verdiğiniz yem %25 enerji dolduruyor. O enerji ile inekte size süt üretiyor. Sütü satarak puan kazanıyoruz. Puanlada marketten yem al, ineği besle şeklinde oyun devam ediyor. Her süt sattığınızda puanla birlikte exp kazanıyorsunuz ve leveliniz artıyor. Her levelde yeni yem türleri açılıyor.

Her ayın 1'inde oyun sıfırlanıyor. Herkes eşit şekilde tekrar başlıyor. Sitenin reklamlardan kazandığı para yine ayın 1'inde point sıralamasındaki yüzdelik diliminize denk gelen parayı withdraw yapıyorsunuz. Para yatırma olayı yok. Reklamlardan kazanılan üyelere gidiyor. Tabi içinden site kendi alacağını alıyordur.
Min. çekim limiti 100 TL
1-2 haftada 100 TL yi aktifseniz çok rahat kazanabilirsiniz. 3-4 saatte bir oyuna girip süt sat, yem ver olayını yapmanız lazım. Bu kadar.

Nasıl oynanır ? (hızlı anlatım)

- Linkten kayıt ol.
- Ana sayfada ineğin altında yemi seçip feeding butonuna basıp ineği besle.
- Biriken sütleri sat (sell milk), marketten yeni yem al ineği besle.
- Bir süre geliştikten sonra kazandığın puanlarla ineği beslemeyi azalt, withdraw bölümünden siteye puan göndermeye başla sıralamaya gir. Kazanacağın yüzdelik dilimi yükselt.

Kayıt olma linki: Tıkla git

Yazar hakkında

Önerilen yazı

1 yorum:

avatar

ssikayet doluaartık ödeme yapmıyokar

Paylaş