YURISTGAMEINIGAMEID101

Android En İyi video indirme uygulamaları 2019 Güncel

Android film indirme uygulaması

 İnternetten telefonunuzla girdiğiniz film sitelerinden daha sonra izlemek için veya kendi internetiniz yokken tanıdıklarınızın wifi ağına bağlanıp oradan film indirmek için aradığınız uygulamayı bu yazımızda bulmanız mümkün. Filmleri izlerken media player'ın sağ altında indirme tuşu çıkıyor ve istediğiniz kalitede filmi indirebiliyorsunuz. Full HD film indirmek için sadece tek tuşa basıyorsunuz. İndirme yapılırken bağlantınız kesildiğinde otomatik kaldığı yerden (indirme işlemi iptal olamadan) devam ediyor ya da internete ihtiyacınız var ama indirme yaptığınız için internet hıznız yavaş, size gezinti yapmaya rahat vermiyor ise indirmeyi durdurup daha sonra devam ettirme imkanı sunuyor.

 

Android cihazlarda video indirmek mümkün mü ?

 Android telefon ve tabletlerinizde istediğiniz siteden video indirmek için gerekli olan uygulamaları bu yazımızda sizler için topladık. Bizzat denediğim uygulamaları paylaşıyorum, beğenmediğim ya da daha iyi alternatifi olan uygulamayı sizlere sunuyorum. Burada Top 10 diyip sıralamayı bende bilirdim ama hepsini birden telefonunuza yüklemek zaman ve cihazınız için performans kaybı olur. Boşuna yer işgal eder.


 Bazı uygulamalar her siteden indirme yapmıyor, ya da verimli çalışmıyor. İndirme yaparken bağlantı kesilirse kaldığı yerden devam etmiyor. Bende yavaş internet hızına sahibim ve videoları genelde toplu indirip daha sonra izlerim. Bu yüzden doğru yerdesiniz :D

Video indirme uygulamalarını 2'ye ayıracağım. Bazı uygulamalar youtube'dan video indiremiyor. Çünkü YouTube sizin videoları indirmenizi istemiyor, siteden izlemenizi, reklamları görüntülemenizi istiyor. Ama siz videoları indirince siteye bir daha girmemiş oluyorsunuz. Dediğim gibi normal sitelerden video indirirken sıkıntı olmayan uygulamalar, youtube'dan video indirmek istediğinizde indiremiyorsunuz engellidir Telif haklarından dolayı.

Gelelim bahsettiğimiz video indirme uygulamalarına... 

Hem browser, hem adblock hem de video indirme özelliği bulunan favori uygulamam "UC Browser"
İndirme linki: Tıkla git 
Siz bir siteden video açtığınızda videoları kendi media player'ında açıp sizlere indirme butonu sunan harika bir tarayıcıdır kendileri.

 

Youtube için video indirme uygulamaları:

- tubemate
YouTube için tavsiye ettiğim uygulamadır. İndirme duraklatma ve devam ettirme bulunmakta, ek olarak mp3 converter ismindeki uygulamayı kurmanızı isteyebilir onuda kurunuz. Video indirmesi bitince o uygulamayı otomatik açıp gerekli dönüştürmeyi yapıp bitince videoyu size sunuyor. Dilerseniz video formatında değil mp3 olarak indirebilirsiniz indire yaparken seçeneklerden. Müzik indirmek istiyorsanız işinize yarayacaktır.


- snaptube
Oldukça kolay bir arayüzü bulunan bu uygulama youtube'dan video indirmek istiyorsanız tavsiye ettiğim uygulamalar arasında 2. sırada yer alıyor. Yinede TubeMate size karışık geliyorsa bu
uygulamayı beğeneceğinize eminim.


- keepvid
Popüler sosyal medya uygulamalarından video indirmenizi sağlayan bu uygulamanın en fark atan özelliği hızlı indirmesidir. Bir çok kişi bu uygulamayı da tavsiye ediyor. Dilerseniz bunuda indirebilirsiniz.

Yazar hakkında

Önerilen yazı